D.O po 7 letech konečně vyrazí na dovolenou

19:30 | 11.12.2018 Eunka 1
Člen skupiny EXO a k tomu i nadaný herec je velmi zaneprázdněný. Na dovolené už nebyl řadu let. To se teď změní a tak si to hodlá užít.
D.O
D.O FOTO: allkpop.com
Dne 10. prosince rozmlouval D.O se Star News o svém novém filmu Swing Kids. Všichni víme, že se od debutu skoro nezastavil, a tak přišla řeč i na odpočinek. Jak Do Kyung Soo odpočívá? Má na to vůbec čas? 

Na tyto otázky odpověděl: "Kdy budu odpočívat? Právě teď. Mám pro vás dobré zprávy. Celých sedm let jsem pracoval i v dobách, kdy ostatní členové EXO měli dovolenou. Většinou jsem v něčem hrál. V lednu příštího roku se však konečně dočkám dovolené i já."

Jak vytouženou dovolenou stráví? Ohledně toho řekl: "Ještě jsem se nerozhodl, kam vyrazím. Ani nevím, co budu dělat. Vždycky jsem byl tak zaneprázdněný, že jsem nikdy nepřemýšlel nad tím, jak bych mohl trávit dovolenou. Nejspíš někam vyrazím. Mám šest dní dovolené, ale přijde mi, jako by jich bylo šedesát."

Poté pokračoval: "Chanyeol navrhoval, že bychom měli cestovat společně, ale ještě jsem mu na to neodpověděl. Mohl bych jet na výlet s ostatními členy. Musím si promyslet, jak těch šest dnů strávit cenným způsobem." 

Doufejme, že si D.O svoji zaslouženou dovolenou náležitě užije. Moc mu to přejeme. Zatím se však velmi těšíme na návrat EXO s repackaged albem Love Shot.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9