Sung Jong a Jang Hee Ryung si spolu zahrají v seriálu

14:00 | 06.12.2018 Eunka 0
Nejmladší člen skupiny Infinite a sympatická herečka Jang Hee Ryung si spolu zahrají v krátkém fantasy seriálu. Pro Sung Jonga to vlastně bude oficiální herecký debut.
Sung Jong a Jang Hee Ryung
Sung Jong a Jang Hee Ryung FOTO: allkpop.com
Dne 5. prosince bylo potvrzeno, že si Sung Jong a Jang Hee Ryung zahrají v krátkém seriálu televize SBS s pracovním názvem Nurse Who Suddenly Appeared. 

Na co se můžeme těšit? Na romantický fantasy seriál o ženě, která vidí smrt a mladém psychiatrovi, který hledá skutečné štěstí.

Psychiatra Woo Hyun Wooa, který původně pracoval ve velké nemocnici, ale pak si založil soukromou ordinaci, ztvární právě Sung Jong. Jang Hee Ryung si zahraje zdravotní sestru jménem Bae Soo Ah, která sice působí vesele, ale neměla to v životě lehké. Ztratila rodinu a při nehodě si poranila oko. Po transplantaci rohovky získala schopnost vidět smrt.

Sung Jonga známe jako člena skupiny Infinite a víme o něm, že účinkoval v dětském pořadu The Unlimited Show. Jang Hee Ryung v současné době hraje v seriálu Priest, ale zahrála si také v dramatech Uncontrollably Fond, 20th Century Boy and Girl nebo Wok of Love.

Seriál Nurse Who Suddenly Appeared se začne vysílat koncem prosince.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9