Kim Ki Bum se nám představí v nové show Two Feet Life

12:00 | 06.12.2018 Eunka 0
Kim Ki Buma, který byl kdysi členem skupiny Super Junior, budeme moci vídat v show s názvem Two Feet Life. V článku se dozvíme, co prozradil na tiskové konferenci. Odpoví třeba i na otázku, jak vycházel se členy Super Junior.
Kim Ki Bum
Kim Ki Bum FOTO: koreaboo.com
O Kim Ki Bumovi víme, že byl členem slavné skupiny Super Junior, v roce 2010 se rozhodl zaměřit na herectví a v roce 2015 opustil společnost SM. Letos podepsal smlouvu s agenturou Clover Company a v listopadu oznámil, že bude součástí nové show s názvem Two Feet Life.

V této show však nebude účinkovat sám. Na tiskové konferenci vyšlo najevo, že moderátory budou Lee Soo Geun a Eugene. Kromě nich a Kim Ki Buma se diváci mohou těšit i na hvězdy jako jsou Hwang Bo Ra, Uhm Hyun Kyung, Sleepy, Lee Hee Kyung, Yoo Hyun Joon a Yang Chi Seung.

Kim Ki Bum během tiskovky řekl, že by si přál, aby show lidem dodala pozitivní energii. Také přiznal, že byl pod tlakem a vysvětlil to slovy: "Měl jsem velké obavy, neboť jsem dlouho žádnou zábavní show nenatáčel. Program má za cíl fakt, že můžeme získat naději a energii prostřednictvím chůze nebo procházek."

Zábavní show o tom kam a za kým lidé chodí? To zní docela zajímavě. Uvidíme hvězdy a jejich běžný život. Budeme moci sledovat, jak chodí za svými přáteli, kolegy a rodinami nebo s nimi vyráží na procházky. To může být zábavné a televize SBS na to spoléhá.

Kim Ki Bum pak dále řekl: "Poté, co jsem opustil SM Entertainment, rozhodl jsem se, že chci zkusit něco nového a že chci zažít takový ten svěží start díky nové práci a také nalézt nový způsob obživy. Proto jsem strávil docela dost času, abych našel nový směr. Také jsem natáčel film v Číně a cestoval se svou mámou."

Na otázku, jak si rozumí s obsazením show odpověděl: "S Lee Soo Geunem se mi pracovalo docela obtížně, ale pomohl mi můj bývalý kolega ze skupiny Super Junior Heechul, který zařídil, abychom si navzájem porozuměli."

Když už padla zmínka o Super Junior, Kim Ki Bum také přiznal: "Se členy Super Junior jsem vždy udržoval dobré vztahy."

To rádi slyšíme a na novou show, která má premiéru právě dnes 6. prosince, se moc těšíme.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9