Jun Hyung je pod tlakem kvůli novému seriálu

18:30 | 02.12.2018 Eunka 2
Yong Jun Hyung ze skupiny Highlight se po pěti letech vrací na obrazovky v seriálu Coffee, Do Me a Favor a je z toho pořádně nervózní. Nebál se to přiznat na tiskové konferenci.
Jun Hyung
Jun Hyung FOTO: soompi.com
Tisková konference k seriálu Coffee, Do Me a Favor se konala 29. listopadu. Jun Hyung, který se po dlouhé době vrátil na televizní obrazovky, prozradil: "Jde o moje první drama po pěti letech, tudíž se cítím pod tlakem. Poté, co jsem se opět rozhodl, že po hlavě skočím do herectví, zaplnila mou hlavu i spousta myšlenek. Byl jsem pod tlakem už proto, že jsem chtěl hrát lépe a ukázat něco nového."

Pak pokračoval: "O svých zmatených myšlenkách jsem dlouze rozmlouval s režisérem. Myslím, že jsem si to zkomplikoval, protože jsem stále cítit ten tlak, tak jsem se z toho snažil vypovídat, abych se cítil lépe. Bude záležet na divácích, zda budou chtít zjistit, zda se moje snaha o zlepšení nějak pozitivně odráží na mém herectví, ale myslím, že jsem si nakonec dokázal věřit a vedl si, jak nejlépe to šlo. Doufám, že na moje nedostatky budou lidé pohlížet shovívavě."

Nakonec řekl: "Na place vždy byla příjemná a zábavná atmosféra. Byla to pro mě skvělá zkušenost, protože jsem mohl ukázat i jinou stránku sebe samého. Byla to i příležitost k růstu. Projevte, prosím, seriálu lásku a zájem."

Coffee, Do Me a Favor je romantická komedie o obyčejné dívce, která se po vypití kouzelné kávy stane krasavicí a zamiluje se do autora webových komiksů, který na lásku dávno nevěří. 

Seriál měl premiéru 1. prosince. 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9