Kim Sae Ron byla na základní škole šikanovaná

17:30 | 17.11.2018 Eunka 2
Populární herečka Kim Sae Ron to neměla na základní škole jednoduché. V pořadu Ask Us Anything prozradila, že byla šikanovaná kvůli herectví.
Kim Sae Ron
Kim Sae Ron FOTO: puzzups.com
Začínala jako dětská herečka, a proto hrála ve filmech i během školní docházky. To často nebylo jednoduché a tak v show Ask Us Anything přiznala, že zažívala i výsměch a šikanu.

Aby to více rozvedla, vysvětlila: "Bylo to na základce. Zpočátku nikdo netušil, že jsem herečka, neboť jsem hrála ve filmech, které nebyly určeny pro dětské publikum. Jenže snímek The Man from Nowhere získal až nebývalý komerční úspěch a já v tu dobu navíc změnila školu. Moji noví spolužáci mě vnímali jako celebritu a ne spolužačku, takže mě začali šikanovat."

Na otázku, s jakým druhem šikany se musela potýkat, odpověděla: "Ta šikana byla docela intenzivní. Cestou domů o mně psali po zdech nadávky a ošklivé věci. Kradli mi boty a tak jsem musela jít domů bosa. Zavolali na mě, abych vyšla ven, a když jsem to udělala, nikdo tam nebyl. Když jsem pozvala spolužáky na oslavu narozenin, nikdo nepřišel."

Litovala někdy, že se stala herečkou už jako dítě a kvůli tomu takto trpěla? Ohledně toho řekla: "Zpočátku to bylo pro mě opravdu těžké, ale když jsem pak v kině sledovala film, ve kterém jsem hrála a našla jsem své jméno uvedené v závěrečných titulcích, skákala jsem radostí."

Kim Sae Ron to rozhodně neměla lehké. Copak asi dnes říkají její bývalí spolužáci na její úspěch? 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9