Hyuk se kvůli filmu Happy Together učil hrát na saxofon

17:00 | 12.11.2018 Eunka 1
V korejských kinech bude mít již brzy premiéru film s názvem Happy Together. Hyuk z VIXX během tiskové konference prozradil, jak se učil hrát na saxofon a jak ho motivovali ostatní herci.
Hyuk
Hyuk FOTO: instagram.com/vixx_stargram/
Ve filmu Happy Together si kromě Hyuka zahráli i herci Park Sung Woong a Song Sae Byuk. Malého Ha Neula, kterého v dospělosti hrál Hyuk, ztvárnil roztomilý Choi Ro Woon. Příběh pojednává o muži, jenž se kvůli synovi vzdal svého snu. Když onen syn usoudí, že táta vypadá nejlépe při hře na saxofon, začnou se dít překvapivé věci. Pánové začnou po nocích hrát v klubech a je docela možné, že dosáhnou i vytouženého úspěchu. Snímek režíroval Kim Jung Hwan podle scénáře Lee Chang Yeola. 

Během tiskové konference, která se konala 7. listopadu, Hyuk řekl: "Chtěl jsem si zahrát ve filmu, který nějakým způsobem souvisel s hudbou, nebo hrát postavu, která vystupuje na jevišti. Naštěstí jsem dostal příležitost a mohl pracovat s tak skvělými herci. Přijmout tuto roli bylo šťastným rozhodnutím."

Jako Ha Neul se musel učit hrát na saxofon. Jak to zvládl? Na tuto otázku odpověděl: "Bylo to náročné. Poprvé jsem hrál na saxofon, na nástroj, jehož zvuk mi připomíná lidský hlas. Zpočátku pro mě bylo obtížné vůbec nějaký zvuk vyloudit. Poté, co jsem to zkoušel dál, zvuky se konečně ozývaly a já začal být ambicióznější. Bylo to zábavné, vlastně jsem si během natáčení hrál."

Jak se mu spolupracovalo s Park Sung Woongem a Song Sae Byukem? Ohledně toho prozradil: "Motivovali mě. Už z jejich charisma jsem toho hodně vycítil. Způsob, jakým mluvili a jejich gesta, díky tomu všemu jsem měl pocit, jako bych ten film už sledoval. Moc mě bavilo je pozorovat."

Snímek má v Koreji premiéru 15. listopadu.

Upoutávka k filmu:


ZDROJ: soompi.com, hancinema.net

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9