Herec Jo Han Chul žárlí na zpěváka z EXO

15:00 | 08.11.2018 BoraBene 1
Že by herec nedokázal unést popularitu mladšího hereckého kolegy? Ale kdepak, právě naopak! Přečtěte si celý rozhovor v tomto článku.
Jo Han Chul a D.O.
Jo Han Chul a D.O. FOTO: soompi.com
Korejský seriál 100 Days My Prince dospěl k poslednímu dílu a herec Jo Han Chul se s ním rozloučil v rozhovoru, v němž promluvil o jednom talentovaném kolegovi. Velice ho zaujal D.O. z populární skupiny EXO, která se zrovna vrátila na hudební scénu. Chválil ho, jak jen mohl: "D.O. nepotřebuje žádnou pomoc."

Pokračoval: "Může to být tím, že od mladého věku žije jako idol, ale odpovědnost je v něm silně zakořeněná. A to i v herectví, má osobitý postoj ke svým projektům. Velmi se na place soustředí na dobře odvedenou práci. Je to dojemné. Ani během zkoušek nepovolí."

Jo Han Chul si pak vzpomenul na okamžik, kdy nejvíce cítil odhodlání Do Kyung Sooa. Když o něm mluvil, smál se: "Byla tam scéna, kdy jsme se na sebe upřeně podívali, ale on se vůbec nedržel zpátky, i když jsem jeho starší kolega. To byla ta chvíle, kdy jsem pocítil jeho soupeřivého ducha."

Dodal: "D.O. je ostřílený herec a já se velmi těším na jeho budoucí plány. Sice je o tolik let mladší a méně zkušený, ale trochu žárlím. Jak je to možné, že cokoliv se mu dostane pod ruku, to mu vyjde?"

"100 Days My Prince" je historická romance o neobyčejné lásce mezi princem Lee Yoolem (D.O.), který trpí dočasnou ztrátou pamětí, a Hong Shim (herečka Nam Ji Hyun), nejstarší svobodnou ženou v království Čoson. Jo Han Chul hraje krále a Lee Yoolova jediného biologického příbuzného.

Myslíte si, že si talentovaný zpěvák zaslouží takovou chválu? O svůj názor se podělte v komentářích.


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9