Solji bude působit po boku CRUSHe v Under 19

14:30 | 11.10.2018 Xiunka 0
Solji, členka skupiny EXID se připojuje k připravované survival show Under 19. Zužitkuje své zkušenosti ze svých trainee let a také pomůže mladým soutěžícím ve splnění jejich snů.
Solji
Solji FOTO: soompi.com

MBC připravuje novou survival show pojmenovanou Under 19, která již nyní láká pozornost zvolenými porotci, kteří budou působit zároveň jako mentoři v příslušných kategoriích. Během survival show budou chlapci mladší 19 let soutěžit ve třech kategoriích – zpěv, rap a performance. Z každé kategorie budou poté vybráni nejlepší a ti následně vytvoří skupinu snů.

Jako prvním porotcem a současně mentorem byl za kategorii zpěv oznámen R&B umělec CRUSH. Následovala kategorie rap, kterou povedou Dynamic Duo. Poslední oznámenou kategorii performance bude mít na starost Eunhyuk, proslulý tanečník a člen skupiny Super Junior. Produkce připravované show Under 19 oznámila, že po boku CRUSHe bude působit a pomáhat mladým soutěžícím Solji, členka skupiny EXID.

Oficiální prohlášení zní: „Zpěvačka Solji se připojuje k Under 19 jako porotkyně. Doufáme, že se těšíte na to až uvidíte její zkušenosti jako hlavní zpěvačky skupiny, jakým způsobem bude učit dospívající soutěžící a také na její chemii s CRUSHem.“

Solji se ke svému zvolení vyjádřila takto: „Jsem nesmírně poctěna, že se mohu připojit jako porotce k Under 19. Jsem šťastná z možnosti pomoci přátelům, kteří právě začínají svou cestu. Budu s ostatními tvrdě pracovat na tom, abychom vytvořili dobrou skupinu. Je mnoho soutěžích se zářivou budoucností. Prosím, těšte se na to.“


Budete sledovat Under 19? Těšíte se z připojení Solji?


ZDROJ: soompi.com
 

 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9