Co řekli D.O a Nam Ji Hyun o natáčení seriálu 100 Days My Prince?

16:00 | 18.09.2018 Eunka 1
Nedávno se začal vysílat nový seriál s názvem 100 Days My Prince. Hlavní hrdiny ztvárňují D.O a Nam Ji Hyun. Co si myslí o svých postavách a jak se jim natáčelo, prozradili během tiskové konference.
D.O a Nam Ji Hyun
D.O a Nam Ji Hyun FOTO: soompi.com
Nový historický seriál 100 Days My Prince se začal vysílat 10. září. Ještě předtím se hlavní hvězdy zúčastnily tiskové konference a my si povíme, co na ní prozradily.

D.O nejprve prohlásil: "Vždycky jsem si chtěl zahrát v historickém seriálu. Ano, jsem nervózní, protože 100 Days My Prince je historickým seriálem, tudíž něčím novým, ale vybral jsem si jej kvůli postavě a také proto, že mě okouzlil scénář. Bylo to však náročnější, než jsem myslel."

Poté pokračoval: "Nebyl jsem zvyklý na vyčesaný uzel ve vlasech i tradiční klobouk, a jak jsme natáčeli v létě, bylo mi horko v hanboku. Náročné byly i pohyby, přízvuk a samotné herectví. Hrál jsem Lee Yoola i Won Deuka, ale nakonec se stejně stali jednou osobou. Nesnažil jsem se odsouvat Lee Yoola, když jsem hrál Won Deuka, myslím, že každá situace přirozeně vykreslovala obě postavy."

O natáčení ještě sdělil: "Atmosféra na place byla opravdu skvělá. Vzhledem k tomu, že zkušenější herci byli ohleduplní a chápaví, byl jsem schopen setřást pocity tlaku a užívat si natáčení. Členové EXO mě také povzbuzovali."

O sympatické herečce Nam Ji Hyun, která hraje postavu Hong Shim, řekl: "Na place srší energií. Ostatních herců si váží a já jsem se s ní cítil moc příjemně."

Zmíněná Nam Ji Hyun pak prozradila: "Byla jsem zvědavá na to, jak D.O hraje. Předčítali jsme si spolu naše party. Občas jsme se i trochu hašteřili. Během natáčení jsme si užili spoustu legrace."

O své postavě řekla: "V době Joseonu se dívky vdávaly velmi brzy. Hong Shim byla vlastně takovou starou pannou, ačkoli měla teprve 28 let. Nechtěla jsem se cítit pod tlakem kvůli jejímu věku. Mnohem víc jsem se zaměřila na její osobnost než na věk."

Sledujete seriál 100 Days My Prince? Jak se vám líbí? Nebojte se vyjádřit.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9