Son Ye Jin a Hyun Bin si navzájem skládali poklony

19:00 | 24.09.2018 Eunka 3
Son Ye Jin a Hyun Bin si spolu zahráli ve filmu Negotiation, který měl v Koreji premiéru 19. září. Jeden na druhého pěli chválu a také přiznali, že by si spolu chtěli zahrát znovu. 
Plakát k filmu Negotiation
Plakát k filmu Negotiation FOTO: asianwiki.com
Negotiation je kriminální thriller, který režíroval Lee Jong Suk. Hyun Bin si konečně zahrál pěkného padoucha a také si poprvé zahrál s úžasnou herečkou Son Ye Jin. Ta si spolupráci velmi pochvalovala a herci hned složila poklonu. Prozradila totiž: "Hyun Bin má opravdu skvělou pleť a vlasy. Myslím, že herečky z něj musí být celé pryč. Určitě mu čistou pleť i dobré vlasy závidí."

Herec neváhal a oplatil jí to. Přiznal, že ho lehce šokovalo, když si kvůli dalšímu projektu klidně zkrátila vlasy, aniž by si z toho dělala hlavu. Prohlásil, že ho to velmi motivovalo, a také řekl, že by chtěl být jako herec jednou na stejné úrovni jako ona. Kromě toho přiznal, že roli přijal jen kvůli ní a dodal: "Kdybych měl film ohodnotit, dal bych mu 10 bodů z 10. Musíte ho vidět!"

Ve zmíněném snímku sice hrají soupeře, nicméně oba doufají, že si spolu nezahráli naposledy. V dalším možném projektu by rádi ukázali jiný druh chemie a více spolu komunikovali tváří v tvář. Son Ye Jin řekla: "Bylo to poprvé, co jsme spolu hráli, a ani nešlo o nějaké melodrama. Byla to zcela nová situace."

Poté přiznala: "Je nesmírně vzácné, když se herec a herečka, kteří spolu točí, setkávají tak často jako my. S Hyun Binem jsme si navzájem říkali, že v budoucnu musíme natočit něco zábavnějšího."

Když redaktor zmínil, že spolu opravdu vypadají skvěle, herečka souhlasila a řekla, že o tom spolu také mluvili.

Na otázku, jaký projekt by tedy spolu chtěli příště natočit, odpověděla: "Bylo by skvělé, kdybychom zkusili třeba melodrama. Také jsem slyšela, že diváci chtějí, abychom natočili něco ve stylu Mr. and Mrs. Smith. To by nám sedělo."

To zní docela dobře, nemyslíte? V čem by si spolu měli zahrát podle vás?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9