Nam Hye Mi o svém manželovi Ericu Munovi

17:30 | 13.09.2018 Xiunka 0
Herečka a modelka Na Hye Mi promluvila o svém manželovi Ericu Munovi. Co řekla zajímavého? Dozvíte se to v článku.
Nam Hye Mi & Eric Mun
Nam Hye Mi & Eric Mun FOTO: allkpop.com

Vztah Erica Muna, leadera legendární skupiny Shinhwa a CEA Shinhwa Company, a Na Hye Mi byl oficiálně potvrzen minulý rok v únoru. Pár se spolu scházel a rozcházel po dobu pěti let. Vždy si k sobě našli opět cestu a jejich láska vyústila v krásnou svatbu. Manželský pár si velmi chrání své soukromí, není časté, aby jeden o druhém na veřejnosti hovořil.

Na začátku srpna bylo oznámeno, že Na Hye Mi přijala roli v připravovaném víkendovém dramatu My Beautiful Ally. Kromě ní v dramatu uvidíme UEE, Lee Jang Woona, Yoon Jin Yi, Choi Soo Jonga, Jun Eun Woona a Park Sung Hoona. Pro herce Lee Jang Woona je to první role po splnění své občanské povinnosti v podobě povinné vojenské služby. Drama vypráví příběh ženy, které se obrátí život naruby poté, co se po dvaceti osmi letech objeví její otec. Drama se začne vysílat v polovině září.

Na Hye Mi byla společně s UEE, Lee Jang Woonem a Yoon Jin Yi hostem v Happy Together. V pořadu se nevyhnula otázce směřující na její manželství s Ericem Munem. Řekla: "Měsíc před svatbou jsme měli během cestování malou rozepři, přičemž zuřivě odjel. Ukázalo se, že své rozlobení pouze předstíral. Připravoval své vyznání."
 

Co říkáte na to, že Eric Mun předstíral své rozlobení?

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9