Kang Ki Young se vyjádřil ke zvěstem o vztahu Park Seo Joona a Park Min Young

17:30 | 09.08.2018 TerkaS 0
Chodí spolu Park Seo Joon a Park Min Young? Herec Kang Ki Young se k tomu vyjádřil během interview k příležitosti odvysílání poslední epizody What's Wrong with Secretary Kim. Platí i tady, že na každém šprochu pravdy trochu? Dozvíte se v článku.
Kang Ki Young, Park Min Young & Park Seo Joon
Kang Ki Young, Park Min Young & Park Seo Joon FOTO: soompi.com
Během interview k zakončení vysílání seriálu What's Wrong with Secretary Kim, které se konalo 2. srpna, přitopil Kang Ki Young v kotli zvěstem o vztahu představitelů hlavních postav Park Seo Joona a Park Min Young

Řekl: "V každém seriálu je romantika. Pokaždé, když se stane v seriálu něco romantického, lidé se začnou vyptávat, jestli spolu herci chodí, což je normální. Upřímně odpovídám, že spolu všichni dohromady jen pracujeme."

Kang Ki Young se zvěsti o vztahu herců dověděl jen pár dní před finálem seriálu. Řekl: "I lidé, kteří se mě vždy na vztahy herců ptali, konstatovali 'Nebuďte směšní' nebo 'To se vám zdá, protože mezi nimi byla báječná chemie.' Oba herci k sobě chovají respekt, takže se na place k sobě chovali moc hezky. Jestli jsou nebo nejsou spolu, tím si nejsem jistý. Jsem toho názoru, že jsou pouze herci, kteří se setkali kvůli práci a měli spolu dobrou chemii. Pravděpodobně to znamená, že seriál byl tak úspěšný a láska hlavních postav byla jimi tak dobře zahraná, že jim to fanoušci uvěřili i v realitě."

Seriál What's Wrong With Secretary Kim odvysílal svou poslední epizodu 26. července, ale vy si jej můžete s anglickými titulky připomenout ZDE.

Co si o vztahu herců myslíte vy? Napište nám to do komentářů.

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9