Park Bo Young promluvila o líbací scéně s Jo Jung Sukem

20:00 | 08.08.2018 TerkaS 0
Park Bo Young se ohlédla za svou kariérou v televizním programu Section TV stanice MBC. Co odhalila? Dozvíte se v článku.
Park Bo Young
Park Bo Young FOTO: soompi.com
Park Bo Young poskytla 30. července televiznímu programu interview týkající se její kariéry, které herečka započala historkou z dětství: "Na střední škole byl video klub. Natáčeli horor, ale chyběli jim peníze, takže se rozhodli, že do role panenky obsadí nejmenšího žáka nejnižšího ročníku. Nejmenší jsem byla já, takže jsem se stala panenkou."
 
"Můj táta mě v tom velmi podporoval. Řekl mi, abych dělala to, co chci dělat," řekla o podpoře své rodiny. Také dodala, že když se vrací domů, vždy tam na ni čeká spousta věcí na podepsání.

Herečka se poté zmínila o svém prvním televizním seriálu: "V roce 2006 natočil vzdělávací vysílací program seriál pro teenagery." Park Bo Young si při sledování scény ze seriálu Secret Campus, ve kterém se objevila po boku Lee Min Ha, stydlivě zakryla obličej. Následovně řekla: "Omlouvám se Lee Min Hovi, že jsem zmínila jeho minulost. Neudělala jsem to úmyslně."Kromě Lee Min Ha herečka spolupracovala se spoustou pohledných hereckých kolegů jako třeba s Kim Soo Hyunem v Jungle Fish, Yoo Seung Hem v The King and I, Song Joong Kim ve Werewolf Boy a Lee Jong Sukem v Hot Young Bloods.

Ohlédnutí se za její kariérou by nebylo kompletní bez zmínky komedie Scandal Makers, která Park Bo Young vystřelila na výsluní.

Na otázku "Když jste obdržela scénář k tomuto snímku, myslela jste si, že to bude tak úspěšné?" herečka odpověděla: "V té době jsem ještě nebyla tak známá, aby mi byly zasílány scénáře. Chodila jsem na hodně castingů. Vzpomínám si, že jsem na tom castingu byla asi čtyřikrát, protože si mě několikrát volali zpět. Je to film, který mi pomohl dostat se tam, kde jsem dnes."

Také promluvila o Wang Suk Hyunovi, který si ve filmu zahrál jejího syna a nedávno se objevil ve variety show. Ve video zprávě mu vzkázala: "Měli bychom se někdy sejít. Vypadá to, že tak hezky rosteš, až se cítím odcizeně."

Interview se potom stočilo k jejím seriálům, nejprve k Oh My Ghost. K hraní v televizním seriálu po sedmi letech řekla: "Hodně jsem se bála, protože jsem se naposled něčeho takového zúčastnila, když jsem byla malá, a odnesla jsem si z toho hodně děsivých vzpomínek. Hodně na mě křičeli a taky jsem musela všechno zahrát rychle, jenže mi to nešlo, protože jsem měla málo času."

Poté se vyjádřila k líbací scéně s Jo Jung Sukem: "Byla to má první líbací scéna, takže ke mně byli všichni ohleduplní. Režisér řekl: 'Pro Bo Young to bude obtížné, takže k ní nechoď moc blízko.' Ale u druhé líbací scény už všichni jen seděli a koukali."Park Bo Young zakončila interview popisem svého nadcházejícího filmu On Your Wedding Day. "Tohle je po Hot Young Bloods podruhé, co pracuji s Kim Young Kwangem. Když někoho potkáte, potřebujete nějaký čas na seznámení. My jsme si ničím takovým neprošli, takže jsme strávili více času rozebíráním našich postav."

Dodala, že její postava se zamiluje během tří sekund, zatímco ta Kim Young Kwangova věří, že první láska je zároveň tou poslední. Řekla: "Uvědomila jsem si to až během nátačení tohoto filmu, ale myslím si, že načasování je velmi důležité, když jde o lásku."

Na téma lásky ještě poznamenala: "Pokud pocítím, že je to osud, vdám se. Ale zatím jsem nikoho, kdo by ve mně takový pocit vzbudil, nepotkala." 

Na závěr promluvila o žánrech, ve kterých by si chtěla zkusit zahrát: "Chtěla bych zkusit melodrama, které vás rozbrečí, bujarou komedii a taky si myslím, že by byla sranda hrát vražedkyni."

Jaká role Park Bo Young nejvíce zaujala vás? Podělte se o to s námi v komentářích.

ZDROJ & FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9