Park Seo Joon o postelové scéně ve What′s Wrong with Secretary Kim

16:30 | 09.08.2018 TerkaS 0
Park Seo Joon se vyjádřil ohledně své postelové scény s herečkou Park Min Young v seriálu What's Wrong with Secretary Kim. Co prozradil? Dozvíte se v článku.
Park Seo Joon
Park Seo Joon FOTO: soompi.com
Na konferenci k zakončení seriálu herec upřímně řekl: "Postelové scény jsou pro herce velmi náročné. V určitých částech se spoléháme na režiséra, jelikož scénář sám o sobě nepopisuje situaci podrobně, takže se hodně dozvídáme až při natáčení. Je důležitejší znát vztah mezi dvěma postavami než spoléhat na vlastní dojmy. Abyste to zahráli přirozeně, záleží i na tom, jestli je to jejich první noc, nebo jestli jsou spolu už delší dobu."

Dodal: "Myslím si, že hlavním důvodem, proč postelová scéna přilákala tolik pozornosti, je především celková atmosféra a ne scéna sama o sobě. Přispěly k tomu i vzájemné city mezi postavami viditelné už od první epizody. Je těžké to pozorovat přímo na place, jelikož kameraman zabírá scénu z různých úhlů. Když jsem to viděl v televizi, úhel, ve kterém to bylo točeno, mi dodával pocit, že jsem byl trochu vtíravý."

Když byl dotázán, jestli se v roli Lee Young Joona cítí pyšný na svůj výkon, odpověděl: "Nebyl jsem na sebe hrdý, jelikož moje reálné já a seriálová postava jsou odlišné, ale díky svému hraní jsem sebevědomý. Nejsem ten typ člověka, který má silné sebevědomí nebo je zvyklý se předvádět."

Na komentáře prohlašující, že Park Seo Joon v tomto seriálu potkal svou životní roli či nejlepší roli své kariéry, odpověděl: "Nevím, na jakých projektech budu pracovat v budoucnu, nicméně si nemyslím, že by to byla pravda. Jakmile se rozhodne o životní roli herce, stane se tato role pro herce definitivní, takže si myslím, že je lepší být připraven na nové výzvy. Tyto komentáře se hezky poslouchají, ale také je to pro mě jakési probuzení a varování."

Seriál What's Wrong with Secretary Kim sice nedávno skončil, ale vy se na něj můžete podívat ZDE

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9