Show Real Men hlásí návrat s detaily ke třetí sérii

19:30 | 08.08.2018 TerkaS 1
Třetí série Real Men se navrátí na obrazovky po boku tří set elitních vojáků korejské armády. Na co se můžete těšit? Dočtete se v článku.
Upoutávka k nové sérii
Upoutávka k nové sérii FOTO: soompi.com
Zdroj z prostředí třetí série show odhalil: "Dnes jsme podepsali souhlas o spolupráci pro Real Men s velitelstvím armády v Gyerongdae a začneme natáčet."

Show nedávno odhalila své obsazení, takže se můžete těšit třeba na Lisu z BLACKPINK, herce Kang Ji Hwana či Hongseoka z PENTAGON. Členové Real Men 300 společně s velitelstvím armády vyberou 300 nejlepších bojovníků s úmyslem vybudovat silnou armádu. Původně armáda plánovala výběr tří set vojáků z řad excelentních vojáků z různých sektorů, ale účastníci Real Men 300 si výběrem projdou také, a to mezi vojáky speciálních složek, obecných složek a nově i Korejské vojenské akademie v Yeongcheonu, aby získali hodnocení tří set bojovníků. Ale jen ti, kteří projdou poslední zkouškou, se stanou čestnými třemi sty bojujícími vojáky. 

Zdroj také uvedl, že s velitelstvím armády se tvůrci spojili, aby ukázali mladé generaci báječnou image korejské armády. Někteří potvrzení účastníci show si pro test tří set bojovníků právě prochází vlastním tréninkem. První natáčení Real Men 300 se konalo 29. července v Korejské vojenské akademii v Yeongcheonu.

Nakonec zdroj řekl: "Se zájmem a podporou spousty lidí jsme ve spolupráci s korejskou armádou prošli procesem výběru těch nejkvalitnějších vojáků. Prosím, ukažte členům Real Men hodně lásky a podpory."

Těšíte se na novou sérii? My tedy určitě ano!

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9