Shin Min Ah si zahraje v thrilleru Diva

16:15 | 10.07.2018 Eunka 1
Populární herečka se konečně vrací na filmová plátna! Tentokrát se rozhodla pro thriller, což její fanoušky okamžitě nadchlo. Na co se můžeme těšit a kdy bude mít film premiéru prozradí článek.
Shin Min Ah
Shin Min Ah FOTO: soompi.com
Shin Min Ah si zahraje ve filmu s pracovním názvem Diva. Snímek bude režírovat režisérka, herečka a scénáristka Jo Seul Ye (A Taxi Driver) a zahrají si v něm i Lee Yoo Young, Lee Kyu Hyung a Oh Ha Nee.

Můžeme se těšit na mysteriózní thriller o nejlepší korejské potápěčce Lee Young, kterou ztvární právě Shin Min Ah. Nemá to ale jednoduché. Po nečekané nehodě musí najít ztracené vzpomínky. 

Proč si Shin Min Ah vybrala právě tento film? Na tuto otázku odpověděla: "Jakmile jsem se pustila do čtení scénáře, byla jsem okouzlena. Pilně trénuji potápění, abych se vžila do své role. Udělám všechno pro to, abych divákům přinesla skvělý filmový zážitek."

Režisérka o filmu řekla: "Je to poprvé, co se v Koreji natáčí tajemný thriller o potápění. Děkuji všem hercům a zaměstnancům, kteří se rozhodli vyzkoušet tuto novou výzvu."

Snímek se začne natáčet již tento měsíc a premiéra je plánovaná na rok 2019.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com, kpopherald.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9