Lee Seung Gi a Suzy (miss A) v novém dramatu!

15:19 | 16.12.2012 MinYeon 3
Zkušený herec a populární zpěvačka/herečka si spolu zahrají v novém dramatu "Guga Medical Book". Vysílání se plánuje na duben 2013 na televizní stanici MBC.
Bae Su Ji (Suzy) a Lee Seung Gi
Bae Su Ji (Suzy) a Lee Seung Gi FOTO: soompi.fr
Konečně je to oficiální! Zatímco účinkování Lee Seung Giho je potvrzeno už 2 měsíce, kolem obsazení jeho seriálové partnerky bylo stále nejasno. Suzy byla od začátku hlavní favoritkou, ale to, že si v dramatu zahraje, je potvrzeno až nyní.

Drama s pracovním názvem Guga Medical Book bude režírovat Shin Woo Cheol, který má na svědomí například slavnou Secret Garden, A Gentleman's Dignity nebo Lovers in Prague. Scénář napsala zkušená Kang Eun Kyung, jejíž práci můžete znát třeba z dramatu Bread, Love and Dreams.

O čem bude toto drama je zatím záhadou. Žánrově se řadí k historickým dramatům s nádechem fantasy a jisté je jen to, že Lee Seung Gi se opět nevyhne mýtické devítiocasé lišce. Tentokrát by to však měl být sameček v podání právě fešného Lee Seung Giho!

Snad se k tomuto dramatu brzy objeví více podrobností a třeba i nějaké fotky. Osobně jsem moc zvědavá, jak to celé dopadne! A co vy, nalákalo vás herecké obsazení? Nebo se historickým dramatům raději vyhýbáte?

zdroj: missafacts, allkpop, asianwiki

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9