Taemin závidí Keymu

12:30 | 03.06.2018 Xiunka 1
Všichni známe legendární skupinu SHINee. Věděli jste však, že Key je obdařen dovedností, kterou Taemin touží mít? Jakou? Dozvíte se v článku.
Key & Taemin
Key & Taemin FOTO: kstarlive.com
SHINee ke konci května uskutečnili comeback s první části trilogie The Story of Light. Fanoušci tak budou mít jedinečnou možnost vychutnávat si jejich novou hudbu po celé tři měsíce. Více se o této trilogii přečtete zde.

V nedávném vysílání pořadu The Dancer se probírala rychlost zapamatování si choreografie. Eunhyuk, člen Super Junior, zmínil, že Donghae se dokáže naučit posloupnost pohybů velmi rychle. Gi Kwang se k tématu také vyjádřil. Ze skupiny Highlight vybral Yo Seoba a Jun Hyunga.

Taemin nezůstal pozadu a také vybral ze skupiny SHINee člena: „Ten, kdo se z našeho týmu kromě mě dokáže naučit rychle choreografii, je Kibum hyung. Je opravdu rychlý. Odlišuje se ode mě. Pokud něco uvidí, zapamatuje si to. I když to předtím nikdy neviděl, dokáže to okamžitě. Vidí to svýma očima a zapamatuje si to. Je to pro něj možné. Pokud Key hyung vidí tanec, který se mu líbí, je schopen ho zatancovat okamžitě. Závidím mu.“Ve variety show The Dancer cestují Eunhyuk, Gi Kwang a Taemin po celém světě za spoluprací s jinými tanečníky a choreografy. Poté spolu vytváří choreografie pro určité skladby. Ty pak učí skupiny. Více se o této show dočtete zde. Během tiskové konference všichni tři vybírali nejvýraznější tanečníky. Věnovali se zejména skupinám TVXQ a NCT. Psali jsme zde.

Co říkáte na dovednost, kterou je Key obdařen. Také byste ji chtěli mít?


ZDROJ: kstarlive.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9