Peniel, Ilhoon a Sungjae (BTOB) v roli sličných děvčat

15:24 | 16.12.2012 Piyoko-chan 9
Během televizní show "B+Diary" se tři členové BTOB (Peniel, Ilhoon, Sungjae) nalíčili a převlékli do dívčích šatů. Svoji šokující proměnou překvapili nejen diváky, ale i své spolučleny.
(z leva) Peniel, Ilhoon, Sungjae
(z leva) Peniel, Ilhoon, Sungjae FOTO: BTOB fan cafe
Není to tak dávno, co fanoušci smutnili nad oznámením o ukončení televizní show "BTOB diary". Nyní se mohou opět radovat, neboť pokračování této show je tu a zdá se, že ani tentokrát se skupina nehodlá držet zpátky. 

Pro pobavení diváků jsou tihle kluci schopni udělat téměř cokoli, což také dokazuje i nově odvysílána epizoda, ve které se tři členové převléknou za dívky. Aby byla jejich proměna dokonalá, změnili si i svá jména na Penelope (Peniel), Il Soon (Ilhoon) a Sung Sook (Sungjae).Největší pozornost však na sebe strhl nejmladší člen Sungjae, jehož proměna byla tak zdařilá, že málokdo by v té krásné tvářičce hledal právě jednoho z členů skupiny.
 

V níže uvedeném videu se můžete podívat na sestřih celé proměny.Také vás tak ohromila Sungjaeova proměna, nebo se Vám zdají proměny dvou zbylých členů zdařilejší? Každopádně pokud toužíte vidět více, budete si muset počkat do 18.prosince, kdy bude odvysílána další epizoda "B+Diary".

@BTOB Rising Czech Melodies
foto: BTOB official Twitter

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9