Seznamte se s detektivy z Busted!

16:00 | 22.04.2018 BoraBene 505 1
Zajímá vás nová variety show Busted? V tomto článku se seznámíte se sedmi detektivy!
Sehun a Min Young
Sehun a Min Young FOTO: screenshot
V minulém článku jste se dozvěděli o nové variety show s názvem Busted! a dnes vás seznámíme s detektivní partou! Všichni členové se drží své role. Jaké? Dozvíte se níže.

Yoo Jae Suk představuje zbabělého detektiva od vedle, který se stal vůdcem detektivní chátry. Ve videu se popisuje: "Oválný obličej. Zapadlé oči s brýlemi. Rovný nos. Výrazná ústa. Špičaté elfí uši. Ospalý výraz. Představujeme vám detektiva Jae Suka!"


Lee Kwang Soo si zahraje chybujícího nemotoru s pochybnými dedukčními schopnostmi. Ve videu se popisuje takto: "Dlouhá tvář s ostrými rysy. Štěněčí oči. Veliký nos. Široká ústa. Chladný výraz a prázdný pohled. Představujeme vám detektiva Kwang Sooa!"


Sehun hraje extrémně soutěživého "tančícího" detektiva s minulostí choreografa. Jeho popis ve videu zní: "Čelist jako vytesaná do kamene. Rovný nos. Malá ústa. Malé ušní lalůčky. Arogantní, prázdný pohled. Představujeme vám detektiva Sehuna!"Park Min Young hraje bývalou letušku a ametérskou "detektivku", která všechny překvapí svými schopnostmi. Toto je její popis: "Oválný obličej. Plné tváře. Mandlové oči. Rovný nos. Středně velké uši. Bezvýrazný pohled. Plné rty. Představujeme vám detektiva v sukni Min Young!"Kim Se Jeong se převtělí do fanynky mysteriózních románů, která v řešení zločinů nenachází konkurenci. Jak se popisuje? "Oválný obličej. Oči ve tvaru půlměsíce. Nos jako knoflíček. Plné rty. Kulaté uši. Přátelský obličej. Představujeme vám detektiva v sukni Se Jeong!"Ahn Jae Wook představuje bývalého policejního detektiva s vybroušenými dovednostmi v řešení zločinů. Popis zní: "Štíhlý obličej. Husté obočí, dvojitá oční víčka. Mírně zahnutý nos. Velký úsměv s ukázáním zubů. Roztomilé, zapadlé oči. Představujeme vám detektiva Jae Wooka."A Kim Jong Min, jehož trailer bohužel nevyšel, ztvární charakter, který vždy zaostává za ostatními, vždy je několik kroků za nimi.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
25%
TVXQ - Truth
12,5%
Red Velvet - Sappy
15,6%
KNK - Lonely night
46,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9