IDOL PRODUCER epizoda 11 - Seznamte se s Nine Percent

15:03 | 15.04.2018 anya0305 5
Jak probíhala poslední, finální epizoda a kdo jsou členové nové debutující skupiny Nine Percent? To se dozvíte v tomto článku.
IDOL PRODUCER.
IDOL PRODUCER. FOTO: slide.ent.sina.com.cn
Jak jsme vás již informovali zde, 20 nejlepších trainees mělo na výběr ze dvou písní, kterými byly It's OK Mack Daddy. Jak jejich vystoupení probíhala, na to se můžete podívat ve videích níže.
 

It's OK


 

Mack Daddy


 
Kromě It's OK a Mack Daddy, které byly misemi pro tento večer, předvedli trainees také titulní píseň Ei Ei a Forever. Na vystoupení se můžete podívat níže v článku.
 

Ei Ei


Forever


Po skončení vystoupení se začalo vyhlašovat, kdo se stane členem nové skupiny Nine Percent. Nejdříve bylo vyhlášeno prvních osm míst, deváté bylo oznámeno jako poslední.

Na devátém místě skončil trainee Banana Entertainment, You Zhangjing.

Na osmém místě skončil trainee společnosti Gramarie Entertainment, Xiao Gui.

Sedmé místo obsadil trainee Simply Joy Music, Wang Ziyi.

Na šesté příčce se umístil trainee Yuehua Entertainment, Zhu Zhengting, pro některé z vás známý také jako Jung Jung z Produce 101 Season 2.

Pátou příčku obsadil trainee Banana Entertainment, Lin Yanjun.

Už se pomalu blížíme k medailovým příčkám. Čtvrtou příčku obsadil trainee Yuehua Entertainment, Justin, který je stejně jako Zhu Zhengting známý již od Produce 101 Season 2.

Třetí místo, a debut v Nine Percent, získal rovněž trainee Yuehua Entertainment. Je jím Fan Chengcheng, bratr známé čínské herečky Fan Bingbing.

Druhé místo obsadil trainee společnosti A Legend Star Entertainment, Chen Linong.První místo a center pozici v Nine Percent získal individuální trainee, Cai Xukun. Na vyhlášení 1. a 2. místa se můžete podívat ve videu níže.

Náš tým přeje skupině Nine Percent hodně štěstí v jejich budoucí kariéře.

ZDROJ: anya0305, nataeng/AsianStar.cz
FOTO: yourdailycaixukun.tumblr.com, baike.baidu.com/item/尤长靖, ziyipics, ohmyxukun, justin101_th/Twitter.com, kpopmap.com, screenshoty z YouTube.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9