Známe sestavu další řady It’s Dangerous Beyond the Blankets!

17:45 | 28.03.2018 Xiunka 0
Populární MBC show It’s Dangerous Beyond the Blankets se dočkala svého pokračování. Fanoušci se mohou těšit na nové obsazení a vtipné konfrontace účastníků.
It’s Dangerous Beyond the Blankets
It’s Dangerous Beyond the Blankets FOTO: soompi.com
Xiumin, Kang Daniel, Park Jae Jung, Yong Jun Hyung a Lee Sang Woo byli účastníky první řady show It’s Dangerous Beyond the Blankets, která se těšila vysoké sledovanosti. Fanoušci si přáli pokračování a také se jej dočkali. Od poloviny března byly postupně oznamovány celebrity, jež nás budou bavit svým humorem.

Jako první byla odhalena hned trojice známých herců, Kim Min Suk, Lee Yi Kyung a Lee Pil Mo. Další na řadě byl Kang Daniel, který se již účastnil minulé série, a dále člen chlapecké skupiny iKON, Junhoe.Všichni netrpělivě očekávali oznámení účasti Xiumina. Nikdo nechtěl být ochuzen o jeho další zajímavé chvíle s Danielem. Přání všech byla vyslyšena a Xiumin potvrdil svou účast. Fanoušci se dočkali roztomilé fotky účastníků show dívajících se na televizi, na které můžeme vidět záběr spícího Xiumina z první řady.
 

Nyní byl zveřejněn poslední člen, kterým není nikdo jiný než rapper Loco. Oznámen byl prostřednictvím krátké nahrávky s již potvrzeným členem hercem Lee Yi Kyungem.Produkce se k obsazení účastníků vyjádřila takto: "Hledáme celebrity ze všech oblastí zaměření. Tito nedobrodružní lidé s různými osobnostmi budou tvořit skupinu po čtyřech až šesti členech a jezdit společně po výletech."

První epizoda se bude vysílat 5. dubna.

Jste zvědaví na to, čím nás potěší tato skupinka?

ZDROJ: soompi.com
FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9