IDOL PRODUCER epizoda 4&5

20:00 | 13.03.2018 anya0305 319 0
Jaká vystoupení předvedli trainees v epizodě 4 a jak dopadlo následné vyřazování z epizody 5? Na to se můžete podívat v tomto článku.
IDOL PRODUCER
IDOL PRODUCER FOTO: slide.ent.sina.com.cn

Vystoupení:

Jak jsme vás již informovali zde, trainees byli rozděleni do 16 týmů, z nichž vždy dva vystupovaly se stejnou písní. Jako první vystoupili trainees s písní 半兽人 (Half-Beast Human). Na vystoupení týmu A a B se můžete podívat ve videích níže.

 

anya0305:

Mně osobně se líbila obě vystoupení. V týmu A mě nejvíce zaujal Xiao Gui, v týmu B jsem zase nemohla spustit oči z Liang Huie. Obě vystoupení mě ohromila a já jsem nevěděla, kam se koukat dřív, takže jsem si je musela několikrát přehrávat, abych stihla sledovat všechny (a to se mi stejně moc nedařilo, protože Liang Hui a Xiao Gui moji pozornost při každém sledování zase strhli na sebe).

nataeng:

Táto pieseň patrila určite medzi moje najobľúbenejšie a oba tímy ma milo prekvapili. V tíme A ma najviac zaujali moji dlhodobí favoriti Bu Fan a Xiao Gui. Bu Fan a jeho výnimočný spôsob rapu ma veľmi upútal. Xiao Gui je mimo javiska veľmi roztomilý, no to sa zmení, keď vystupuje. Jeho charizma a úžasný rap ma ohromili. B tím bol rovnako skvelý a Bi Wenjun, môj obľúbenec, znova ukázal svoj talent.  

Další z písní, z kterých trainees mohli vybírat, byla PPAP. I tato píseň měla dva týmy, vystoupení druhého týmu se mi bohužel nepodařilo dohledat. Na vystoupení týmu A se můžete podívat ve videu níže.

anya0305:

Shodou náhod bylo dohledatelné jen video týmu A, tedy týmu, který se mi líbil více. Cai Xukun přitahoval moji pozornost od začátku do konce. I když jsem si nejdříve říkala, že úplně nevím, co si mám pod PPAP představit, tým A z téhle písně udělal skvělou pecku a já si ji teď pouštím několikrát denně.

nataeng:

Môj úplný favorit Cai Xukun sa nečakane rozhodol pre pieseň PPAP. Mala som veľké očakávania, keďže mnoho talentovaných trainees si vybralo práve túto pieseň. Mňa najviac zaujal už pomínaný Cai Xukun, ale taktiež aj Wang Ziyi a Zhou Rui. Títo traja trainees zhodou okolností tvoria moju top 3 a rozhodne ma nesklamali.

Další písní byla 大艺术家 (The Great Artist) od Jolin Tsai. Na videa vystoupení týmů A a B se můžete podívat níže.

 

anya0305:

I u The Great Artist mě více zaujal tým A. Nejvíce jsem byla zvědavá, jak se s tímto konceptem popere můj oblíbenec Chen Linong, který na mě od začátku show působil spíše roztomilým dojmem. V tomto vystoupení ale překvapil a já jsem nemohla odtrhnout oči od monitoru. 

nataeng:

Už pri príprave na vystúpenie s piesňou The Great Artist na mňa zapôsobil Chen Linong, ktorý dokonale zvláda všetky koncepty. Aj keď pri tréningu mu to nešlo úplne hladko, vystúpenie zvládol perfektne. Oči som však nemohla spustiť ani z Bei Honglina, ktorému tento koncept podľa môjho názoru sedel najlepšie.

Další písní, se kterou trainees vystoupili, byla Dance to the Music. Na vystoupení obou týmů se můžete podívat ve videích níže.

 

anya0305:

U Dance to the Music mě zaujaly oba týmy. U obou jsem se bavila od začátku do konce, nemám nic, co bych vytkla. U těchto týmů mě nezaujal sice žádný jednotlivec, ale celkově se mi vystoupení moc líbila.

nataeng:

Pri tejto piesni ma taktiež najviac zaujal tím A, a to najmä Zhu Xingjie. Svoj tím pri tréningu viedol priam famózne, čo sa odrazilo aj na ich vystúpení. V tíme B som nevedela odtrhnúť zrak od roztomilého trainee menom Zuo Ye. Obe vystúpenia sa mi veľmi páčili.
 
Během večera zazněla i píseň 代号魂斗罗 (Codename Contra). Na videa z vystoupení se můžete podívat ve videích níže.

 

nataeng:

Oba tímy sa s touto piesňou vysporiadali veľmi dobre. Mňa najviac očaril YuBin z tímu A, ktorý pred show Idol Producer už raz debutoval. Rozhodne má charizmu idola.

Další z písní byla SHAKE od Zhang Yixinga. Na videa se můžete podívat níže.

 

anya0305:

Píseň SHAKE miluju, a proto jsem se na ni těšila asi nejvíce ze všech. Více se mi líbilo provedení týmu B, kde moji pozornost upoutával He Dongdong, který je také jedním z mých oblíbenců. Přišlo mi, že Gan Junovi z týmu A písnička moc nesedla.

nataeng:

Pieseň Shake podľa môjho názoru lepšie sedela členom tímu B. V tomto tíme sa nachádzal aj jeden z mojich favoritov Luo Zheng, ktorý ma milo prekvapil, keďže na začiatku show mal problémy so spevom.

Předposlední písní byla Can't Stop. Na videa z vystoupení se můžete podívat níže.

 

anya0305:

Tým A u Can't Stop byl vyloženě nabitý mými oblíbenci, mí oblíbenci tvořili v podstatě většinu týmu. Fan Chengcheng, který si v dřívějších epizodách vysloužil ne zrovna vysoké hodnocení, mile překvapil. Celkově se mi líbila obě vystoupení, jak pěvecky, tak tanečně.

nataeng:

You Zhangjing z tímu A je podľa môjho názoru jeden z najlepších spevákov v show Idol Producer, pieseň zaspieval vskutku nádherne a precítene. Toto vystúpenie vo mne zanechalo naozaj silný dojem.

Poslední písní byla Get Ugly od Jasona Derulo. Jak to dopadlo? Na to se podívejte ve videích níže.

 

anya0305:

U Get Ugly mě mile překvapil tým B. Byla jsem zvědavá, jak se s tím popere můj oblíbenec Huang Shuhao. A zvládl to dost dobře. 
 

Vyřazování:

Před vyřazováním v soutěži bylo 96 trainees. Po sečtení online hlasování a live hlasování se pořadí dost zamíchalo a více než třetina soutěžících musela show opustit. I TOP9 se hodně měnila. Na tabulku změn se můžete podívat níže.Jak můžete vidět z tabulky, kromě třetí příčky, kterou zastával Fan Chengcheng, a čtvrté příčky, kterou obsadil ve většině případů Zhu Zhengting, se tabulka hodně měnila. V páté epizodě Cai Xukun obsadil znovu první místo v TOP9. 

V páté epizodě kromě vyřazování také trainees volili TOP9 nejkrásnějších trainees, nebo soutěžili v taneční hře, ve které hlavní cenou bylo dostat zpět své telefony a jít do restaurace na hotpot. 

Na to, jaké písně si vybrali v epizodě 6, se můžete těšit již brzy v dalším článku. Sledujete IDOL PRODUCER? Líbila se vám vystoupení? Kdo jsou vaši favoriti? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: anya0305, nataeng/AsianStar.cz
FOTO: screen z wikipedia.org

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9