IDOL PRODUCER epizoda 3

18:00 | 21.02.2018 wmxj5312hb 0
Ve třetí epizodě IDOL PRODUCER došlo k promíchání skupin A-F. Chlapci také dostali své první skupinové mise. Více informací se dozvíte v článku.
IDOL PRODUCER
IDOL PRODUCER FOTO: slide.ent.sina.com.cn
Ve třetí epizodě měli chlapci za úkol naučit se píseň Ei Ei, což je titulní píseň pořadu, a následně byli, stejně jako v Produce 101, hodnoceni a přeřazeni do skupin na základě toho, jak si vedli. Rozřazení do skupin se hodně zamíchalo. Skupina A skončila s nejméně členy, zatímco skupina F jich spoustu získala. Na to, jak vypadá finální rozdělení, se můžete podívat v galerii pod článkem. Zhang Yixing skupinám A a B slíbil, že si je vezme s sebou na natáčení Happy Camp, a tak také udělal. Členové skupiny A měli za úkol si připravit vystoupení a soutěžili o to, kdo se stane prvním centerem. Prvním centerem byl po hlasování trainees ze skupin B-F zvolen Cai Xukun. Na titulní píseň a na to, jak Xukun svoji roli zvládl, se můžete podívat níže.


V epizodě 3 také došlo k rozdělení týmových misí. Celkem vzniklo 16 týmů, které si rozdělily písně 半兽人 (Half-Beast Human), PPAP大艺术家 (The Great Artist) od Jolin Tsai, Dance to the Music代号魂斗罗 (Codename Contra)SHAKE od Laye, Can't Stop od CNBlue a Get Ugly (Jason Derulo). Cai Xukun, který se stal centerem, měl možnost si vybírat jako první, zároveň také mohl vybrat dalšího trainee, který si bude vybírat členy týmu a píseň. Vítězný tým každé písně získal 10 000 bodů a porota oznámila, že polovina trainees bude po vystoupení vyřazena. Na rozdělení do skupin se pojďme podívat níže.


The Orcs (Half-Beast Human) a PPAP

The Great Artist a DANCE TO THE MUSIC


Codename Contra a SHAKE


Can't Stop a Get Ugly

Na vystoupení a na to, jak dopadlo vyřazování, se můžete podívat již brzy v dalším článku.

BONUS:

Na společné vystoupení Laye a trainees ze skupin A a B na Happy Camp se můžete podívat ve videu níže.FOTO: screenshoty z videa

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9