Myung Soo a Go Ara si zahrají v seriálu Ms. Hammurabi

18:30 | 16.01.2018 Eunka 360 2
Herečka Go Ara a L ze skupiny Infinite potvrdili účast v připravovaném seriálu televizní společnosti JTBC. Půjde o drama z právnického protředí.
L a Go Ara
L a Go Ara FOTO: asianwiki.com
Seriály z právnického prostředí jsou poměrně žádané a my se můžeme těšit na další z nich. Zatím má pracovní název Ms. Hammurabi a režírovat jej bude Kwak Jung Hwan, který má na svědomí díla jako The Fugitive: Plan B nebo The K2. Kromě L a Go Ary si v seriálu zahraje herec Sung Dong Il. 

Podle produkce by seriál měl být velmi realistický a diváci se mohou těšit na tři soudce a jejich příběhy. Každý má jinou povahu a jiné touhy v oblasti kariéry. Zajímavé je i to, že seriál bude natočen podle románu Moon Yoo Seoka, skutečného soudce. Ten je připraven napsat i scénář.

Go Ara ztvární mladou a velmi zapálenou právničku Park Cha Oh Reum, která nesnáší nespravedlnost. Je plná pozitivní energie a její charisma přitahuje lidi. Im Ba Reun, kterého si zahraje Myung Soo, je úplně jiný. Je pohledný, inteligentní a stará se jen o pravidla a zásady. Rád by si žil svůj klidný život a kariéra ho moc neláká. Nevěří na výjimky a proto se s Park Cha Oh Reum sem tam chytne. Třetího soudce Han Sae Sanga, jenž využívá moudrost, kterou nastřádal za svůj život, ztvární Sung Dong Il.

Seriál vypadá velmi zajímavě, co říkáte? První epizody bychom se měli dočkat v květnu.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9