Yang Yo Seop pobavil diváky svým roztomilým chováním

14:31 | 16.12.2012 arashinka 9
V epizodě Gag Koncertu, odvysílané 9. prosince KBS 2TV, vystoupil jako host Yang Yo Seop a předvedl zde svou komickou stránku.
Yang Yo Seop, Gag Koncert
Yang Yo Seop, Gag Koncert FOTO: freeutil.net
Jakmile se Yang Yoseob se svým roztomilým příchodem objevil na jevišti, Shin Bora jej přivítala slovy: “Tady je moje děťátko,” a zatahala ho za tváře. Song Joong Keun prohodil, že vypadá jako Yoda z filmu Star Wars, ale Shin to zamítla slovy: "Vůbec nevypadá jako Yoda. Má dětskou tvářičku."

Postava, kterou Yang Yoseob ztvárnil, měla připomínat maminčina mazánka. Zakňoural, že nejí zeleninu a zakřičel: "Jedna plus jedna rovná se roztomilý Yoseob." Kim Jun Hyun, který vedle něho připravoval pizzu, byl jeho chováním podrážděn a řekl: "Nemůžu se soustředit na přípravu toho těsta." 

Yoseob diváky pobavil svými vtipnými poznámkami o Shin Bora. Když Song řekl, že je Shin stará ženská, Yoseob všechny rozesmál svými slovy: "Já si ale tuhle dívku vybral. Moje dívka musí být totiž trochu ošklivá a musí mě mít ráda více než já sám sebe, protože je snadné s někým takovým manipulovat."

@B2STCzechWonderland


Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
45,3%
Seven'o clock - Get away
13,5%
Luna - Do you love me
5,7%
ATEEZ - HALA HALA
35,4%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9