Herec Gong Yoo nelituje, že vzal roli v seriálu BIG

14:21 | 16.12.2012 Eunka 8
Po skončení TV drama BIG měli mnozí diváci smíšené pocity. Sledovanost byla nižší, než se čekalo. Hvězda seriálu Gong Yoo shrnul svoje pocity v krátkém rozhovoru a přiznal, že této role nelituje. 
Hrdinové seriálu Big
Hrdinové seriálu Big FOTO: koreandrama.org
Poslední díl tohoto seriálu se natáčel v parném červenci a Gong Yoo vzpomíná, že byla opravdu krutá vedra. Po skončení natáčení poděkoval všem spolupracovníkům za tvrdou práci. Drama se točilo tři měsíce a tvůrci doufali, že bude mít úspěch. Jenže sledovanost byla nižší, než se očekávalo. Co na to řekl Gong Yoo?

 "Již od začátku natáčení jsem se hodnocením ani sledovaností nezabýval. Proto jsem nebyl zklamaný. Rozhodně jsem nelitoval své účasti a divákům, kteří se vydrželi dívat až dokonce, moc děkuji. Jejich nadšení nás povzbudilo seriál dokončit."

Také přiznal: "Bylo to pro mě další TV drama téměř po pěti letech. Cítil jsem se trochu pod tlakem a občas mám pocit, že jsem mohl udělat víc. I tak cítím úlevu a mohu říci, že jsem do toho dal to nejlepší."Přesto se ještě v závěru rozhovoru divákům omluvil: "Promiňte, že jsem se vám nemohl ukázat z lepší stránky. Zvlášť po tak dlouhé době, kdy jste čekali můj návrat na televizní obrazovky. Jsem vděčný všem jednotlivcům, kteří moji postavu milovali. Doufám, že se k vám brzy vrátím v další dobré roli."

 Není to od něho milé? Souhlasíte s ním? Viděli jste Big? Jak byste celý seriál a výkony herců zhodnotili? Berete ohled na hodnocení a sledovanost, když se na něco díváte? Jejda! Mám dnes nějak moc otázek... asi bude lepší, když se půjdu v klidu podívat na můj oblíbený díl seriálu Big.
 

FOTO : 25.media.tumblr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9