Seriálové bydlení našich snů

19:00 | 22.02.2020 abhorsenka 0
Také vás někdy okouzlí, v jaké nádheře a vychytaných pokojích hrdinové seriálů žijí? V článku vám ukáži byty, pokojíky či domy, které mě při sledování asijských seriálů zaujaly. 
Seriál My Mr. Mermaid
Seriál My Mr. Mermaid FOTO: screen z My Mr. Mermaid
 

1. My Mr. Mermaid

Můj velký favorit je útulný byteček, připravený pro hlavní hrdinku seriálu My Mr. Mermaid, který ovšem nakonec neměl původní využití. Veselý, hravý, barevný a roztomilý tak akorát. Barevné krabicové poličky jsou tou nejveselejší dominantou, kterou rozhodně potřebujete mít. 


 


2. Iron Man

Ložnice ředitele a hlavní postavy Joo Hong Bina v korejském seriálu je elegantní, minimalistická a přece obsahuje figurky i zajímavé prvky. Hlavně podsvícené schody a druhé patro jsou senzační.


3. Kiss Me Again

Někomu to může připadat jako nesmysl, ale postel v dívčím pokojíku osvícená ve stylu vánočního řetězu má něco do sebe. Budete se v ní jistě cítit důležitá. Ozdobení malého pokojíku barevnými světly mu prostě dodá na útulnosti. Slečny z thajského romantického seriálu to vymyslely skvěle. 


4. Doctors

V korejském seriálu Doctors má doktor Ji Hong ve svém krásném bytě jednu neskutečnou vychytávku, kterou mu všichni můžeme závidět. Má totiž vlastní automat na plyšáky, kde si můžete železným drápem vytáhnout plyšovou hračku. Kdo by něco takového nechtěl mít doma? 



Jinak je jeho byt elegantní, s krásnou hrou světel a super dominantou je prosklené terárium se stromem. Přímo jak z pohádky o elfím lese. 
 

  


5. Hana Nochi Hare

V pokračování seriálové ikony Hana Yori Dango má hlavní hrdina v pokoji horolezeckou stěnu. Jistě, je to super bohatý týpek, ale i tak je to prostě hustý nápad. Jeho pokoj díky tomu jednoznačně patří k těm vysněným.  


6. Boy For Rent

Abychom přidali i něco pro mladé muže, tak i takhle může vypadat ubytování vysokoškoláka. Moderní a přitom osobitý pokoj ve stylu retro. Ať už sbírka plakátů nebo oranžový noční stolek s rádiem, vše má své místo. 


 

Co je pro mě ovšem zcela dokonalé a fascinující, je stojan na klobouky, který má hlavní hrdina thajského romantického seriálu v pokoji. 


8. The Great Seducer 

Korejský seriál je specifickou verzí knihy Nebezpečné známosti. Co je ovšem zajímavé, jsou detaily v pokoji hlavní hrdinky, který je moderní a stylový, kruhová postel je toho důkazem, a při tom všem má své specifické drobné kousky nábytku. Růžový noční stolek s lampou i zlatá židle s mašlí naznačují, že tady stále bydlí duší malá princezna. Kolik podobných schovaných princezen, by si takový pokoj přálo? 
 

 


BONUS: Monster Romance

Na této fotografii sice není pokoj, ale zahradní posezení, které bylo hlavním hrdinům seriálu My Dear Loser: Monster Romance téměř domovem. Musíte uznat, že posezení ze starých sudů je geniální nápad a má své retro kouzlo. 


 

BONUS 2: Are You Human Too? 

Každý dům a domov má nějaké vstupní dveře, které jsou majiteli ochranou i pomocníkem. Dveře od úkrytu v seriálu Are You Human Too? jsou přimo pohádkové, kdo by byl tušil, že místo skřítků se za nimi skrývá království robotů. 



Máte i vy vysněný pokoj? Ať už jde o seriál nebo realitu, podělte se s námi o něj v komentářích. 

FOTO: screeny ze seriálů v článku

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9