Shin Min Ah a Lee Joon Gi poskytli rozhovor o Arang and The Magistrate

14:19 | 16.12.2012 Eunka 4
Nedávno skončilo vysílání tohoto úspěšného romantického, a také lehce duchařského seriálu. My si ho připomeneme díky rozhovoru, který poskytli představitelé hlavních hrdinů.
Poster k Arang and The Magistrate
Poster k Arang and The Magistrate FOTO: 24.media.tumblr.com
Co bylo důvodem, že jste vzal roli v Arang?
JOON GI: Hlavním důvodem byl scénář. Příběh se zdál bohatý, a navíc jsem mohl naplnit svou touhu po hraní, neboť jsem strávil dva roky v armádě. Arang je také novinka v žánru fantasy. Když herec necítí při čtení scénáře vzrušení, odrazí se to pak na jeho hraní. Myslím, že natáčení by mělo probíhat v příjemné atmosféře.

Proč jste přijala roli v Arang Vy?
MIN AH: Vybrala jsem si tu roli, protože mě uchvátila síla hrdinky. Dříve jsem hrála jen tiché postavy. Arang je temperamentní a má charisma. Viděla jsem to jako dobrou příležitost.

Jak se vám hrálo s Shin Min Ah?
JOON GI: S Shin Min Ah jsme se spřátelili docela rychle. Nebyly mezi námi žádné rozpaky. Režisér nám vysvětlil složitosti našich postav a pak jsme dlouho diskutovali o scénáři. V první den natáčení jsem necítil žádnou nemotornost. Za normálních okolností by mi trvalo asi měsíc, než bych se choval přirozeně mezi kolegy. Ale tady jsem se mohl soustředit na herectví bez nějaké nervozity.

 Jak se vám hrálo s Lee Joon Gim?
MIN AH: Cítím to podobně, jak řekl Oppa (Lee Joon Gi) vyjádřil přání, aby ho při rozhovoru oslovovala neformálně). Lee Joon Gi je velmi pozitivní a aktivní člověk. Od prvního dne natáčení byl uvolněný. Měli jsme spolu spoustu zajímavých scén. Navzájem jsme se dobře ovlivňovali.

Co nám řeknete o postavě Eun Oh?
JOON GI: Většina médií ho představuje jako charismatického muže. Jeho charakter je převážně utvářený prostředím. Má schopnost vidět duchy, což mu způsobuje problémy. Je cynický a chladný. Přemýšlel jsem, jak ho hrát, aby se divákům neznelíbil. Díky Arang se jeho chlad neutralizuje a on si získá podporu diváků.

Arang je velmi roztomilý duch, že?
MIN AH: Arang se může zdát naivní a drzá. Ovšem umí být i násilnická. Chcete-li přežít ve světě duchů, tak to jinak nejde. Pokud se na drama podíváte, může vás to docela šokovat.
JOON GI: Je roztomilá! Co vám v poslední době udělalo radost?
JOON GI: Jsem rád zaměstnaný. Když zůstanu doma, tak jen koukám na televizi nebo spím. Natáčení je zábavné a člověk má kolem sebe lidi. S obsazením Arang jsem byl spokojený.
MIN AH: Já se také cítím šťastná, když jsem s lidmi. Seriál jsem už dlouho netočila, tak jsem ráda, že mohu hrát.

 Chtěli byste se podívat do Japonska?
JOON GI: Rád bych navštívil Hokaido. Mají jiný rámen, než my. Ochutnal bych a také si odpočinul.
MIN AH: Já bych chtěla do Okinawy. Prý je tam hezky. Jednou bych se tam ráda podívala.
JOON GI: Ale je to drahé!
MIN AH: Letenky?
JOON GI: Ano. (Směje se)

Co byste chtěli dělat nyní?
JOON GI: Já bych chtěl cestovat, ale když mám volno, tak se mi do toho nechce, a když natáčím, tak to nejde. Rád bych cestoval s přáteli.
MIN AH: Taky ráda cestuju a ochutnávám výborná jídla. (Směje se) Při natáčení či focení mám totiž limit kolik toho mohu sníst. Málo spím a pak mám oteklé tváře. Proto mám malé obědy. Po natáčení vždy toužím po pořádném jídle. (Joon Gi přikyvuje) Co se vám zdá na vás nejpřitažlivější?
JOON GI: Jak to mám říct sám o sobě? Nic zvláštního... druzí říkají, že mám pěkné oči. Ale jsou malé (Min Ah se směje). Většinou mě těší, když je lidem se mnou dobře. Jsem jen herec, a ne nedosažitelná hvězda. Když se lidem v seriálech líbím, cítím větší jistotu.
MIN AH: Já taky.
JOON GI: Řekni něco. Co tvoje tvář?
MIN AH: Nemám ráda svou tvář.
JOON GI: Neříkej hlouposti.
MIN AH: Tak co mám říct? Myslím na to, jak s druhými jednám a mluvím. Chci, aby se se mnou cítili dobře a byli přátelští.
JOON GI: Máš pěkné obočí a koutky úst.
(Oba se smějí)


ZDROJ : smainternationalfans.com
FOTO : 4bp.blogspot.com, 
topicstock.pantip.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9