Siwon a Kang So Ra si zahrají v seriálu Byun Hyuk′s Love

21:19 | 19.08.2017 Eunka 290 1
To jsou ale novinky! Sotva se Siwon vrátil z armády, hned byl obsazen do nového seriálu stanice tvN. Navíc si s ním zahraje opravdu krásná dáma, Kang So Ra.
Kang So Ra a Siwon
Kang So Ra a Siwon FOTO: soompi.com
Připravovaný seriál od tvN dostal pracovní název Byun Hyuk′s Love (nebo také Revolutionary Love). Režírovat jej bude Song Hyun Wook (Another Oh Hae Young) a o scénář se postará Joo Hyun (Ms. Temper & Nam Jung Gi).

Pro Siwona to bude první role po návratu z armády a netřeba dodávat, že fanoušci musí jásat nadšením. Po dlouhé době se jim Siwon ukáže na obrazovkách. Na své si přijdou i fanoušci nadané a půvabné Kang So Ry, která ztvární hlavní hrdinku.

O čem seriál bude? Byun Hyuk pochází z bohaté rodiny, která vlastní velkou společnost. Můžeme o něm říci, že je romantik a má laskavé srdce. Šťastný však není, protože nemá žádné cíle a vede až příliš pohodlný život. Proto začne skrývat své bohatství a odstěhuje se do obyčejného bytu v chudší čtvrti. Hrdinka jménem Baek Joon rozhodně bohatá není a aby se uživila, pracuje na částečný úvazek. Je pozitivní a vždy se zastává spravedlnosti. Když pozná Byun Hyuka, změní se jí život. Můžeme se tedy těšit na dávku romantiky a možná i slušnou porci humoru. 

Seriál by se měl začít vysílat v říjnu.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9