První setkání páru Oh Yeon Seo & Lee Joon s matkou Lee Joona v pořadu ′′We Got Married 4′′

14:45 | 16.12.2012 Junnie 7
Oh Yeon Seo a  Lee Joon (MBLAQ) poprvé pozvali Lee Joonovu matku do jejich novomanželského příbytku v pořadu ''We Got Married 4'' televize MBC.
Lee Joon & Yeon Seo
Lee Joon & Yeon Seo
Jakmile její (nová) tchýně vstoupila dovnitř, Yeon Seo ji okamžitě přivítala, oslovujíc ji přitom ''Ahoj, matko!'' Lee Joonova matka na to líbezně odpověděla: ''Ó, má Haet Nim,'' nazývajíc tak herečku jejím rodným jménem.

Nicméně situace začala být velmi napjatá ve chvíli, kdy si Yeon Seo všimla velmi blízkého vztahu mezi Lee Joonem a jeho matkou. Během samostatného rozhovoru pak Yeon Seo prozradila, že na svou tchýni žárlí.
Poté si začala Lee Joonova matka prohlížet ledničku a kuchyň jako takovou, poznamenávajíc při tom, že ''Tady ta vajíčka sem nepatří!'' a ''Proč je ten dřez tak špinavý?!'' V okamžiku, kdy jí tchýně ujistila ostře řečenou poznámkou ''To je v pořádku. Žij!'' Yeon Seo vydechla úlevou.

Ačkoliv se to zpočátku nezdálo, schůzka nakonec neproběhla zas až tak katastrofálně. Po ochutnání Lee Joonova a Yeon Seoiného kimbapu tchýně poznamenala: ''Tento kimbap je přesně podle mého gusta!'' Yeon Seo se také nabídla, že připraví rýži, přičemž tchýně se jí zcela bez obalu zeptala: ''Víš, jak na to?''

Nakonec byl pár přiučen několika základním radám týkajícých se domácích prací.

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9