Soohyun a Jun navštívili Eliho v Mr. House Husband

13:30 | 06.03.2017 wmxj5312hb 2
Soohyun a Jun z U-KISS po tréninku navštívili Eliho a jeho manželku u nich doma. Jak se na hosty tvářil malý Minsu a co prozradil Soohyun? To se dozvíte v tomto článku.
Eli s manželkou.
Eli s manželkou. FOTO: allkpop.com
Soohyun a Jun z U-KISS se objevili jako hosté v epizodě vysílané 1. března. Nejdříve trénovali spolu s Elim, potom se ho zeptali, jestli můžou jít k němu domů na návštěvu. Eli nejdřív vypadal zaskočeně, ale pak zavolal manželce a zeptal se jí. Jeho manželku to taky zaskočilo, protože nebyla připravená na nečekané hosty, ale pozvala je na návštěvu. Když Jun a Soohyun přišli, byli nadšení z Minsua a překvapení z toho, jak vyrostl. Své překvapení dali najevo hlasitým zvoláním "Wow! Je tak velký!". Byli ovšem moc hluční a malý Minsu se rozplakal. 



Eli řekl: "Nemohli jsme mít obřad, ale chtěl jsem pro ni udělat všechno ostatní, takže máme hodně svatebních fotek. Chci pro ni brzy udělat i obřad." Jeho manželka Soohyunovi a Junovi prozradila: "Ještě pořád jste aktivní skupina, takže jsem se kvůli svatbě cítila provinile vůči členům, ale teď, když jsem matkou, cítím se provinile i vůči rodičům členů. Udělali všechno proto, aby své syny vychovali v idoly, a myslím, že by byli smutní, kdyby viděli, že jejich synové musí být v nevýhodě kvůli někomu dalšímu." Soohyun zmínil, že ho Eli zklamal, nejen svým načasováním, ale také oznámením přes sociální sítě. Sám Eli přiznal, že se také kvůli této situaci cítil špatně, a řekl: "Moc se omlouvám všem fanouškům a členům, a zároveň vám moc děkuji."

Eli byl vděčný své manželce za všechny přípravy a při večeři ji políbil na rty. Nastala trapná chvilka, kdy Soohyun a Jun nevěděli, kam se mají dívat. Jun potom prolomil ticho a zeptal se Soohyuna: "Měli bychom si taky dát pusu?" Soohyun už zvedal ruku, že ho praští, ale pak si to rozmyslel. Jun přiznal, že si nikdy nemyslel, že tohle uvidí osobně. Eli dal další pusu manželce a řekl, že je to slib. Jun znova zavtipkoval a zeptal se Soohyuna, jestli by taky měli mít nějaký slib, místo odpovědi se ale od leadera dočkal křiku, ať toho nechá, že mu to vadí.



Na to, jak malý Minsu tancoval Man Man Ha Ni, se můžete podívat ve videu níže.



ZDROJ: allkpop.com (1), (2), (3)

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9