MBC odhalilo účinkující MBC Gayo Daejejun

18:30 | 30.12.2016 wmxj5312hb 0
Konec roku se blíží a s ním přichází i každoroční MBC Gayo festival. Kdo letos vystoupí a můžeme se těšit na speciální vystoupení? To se dozvíte v tomto článku.
MBC odhalilo účinkující 2016 MBC Gayo Daejejun.
MBC odhalilo účinkující 2016 MBC Gayo Daejejun. FOTO: soompi. com, imbc.com/upraveno
MBC oznámilo, že letošním konceptem Gayo Festivalu je 'Běh času' a vystoupení zachytí kpop od minulosti až po současnost. Festivalu se zúčastní Taeyeon (SNSD), EXO, SHINee, INFINITE, BTS, CNBLUE, APink, B1A4, GOT7, AOA, B.A.P, EXID, BTOB, VIXX, Red Velvet, MAMAMOO, Monsta X, UP10TION, Sistar a Han Dong Geun

Dne 29. prosince MBC oznámilo, že Hoya, Dong Woo (INFINITE) a Choa (AOA) se připravují na své speciální vystoupení. V souladu s letošním konceptem, trio předvede nové verze písní z konce 90. let. Hoya a Dong Woo jsou  nejen hlavní tanečníci a rappeři skupiny INFINITE, jejich talent zahrnuje více oblastí, včetně skládání písní. Hoya se podílel například na hudbě a textu písně One Day z nejnovějšího alba Infinite Only, stejně tak na rappové části písně Ooh Ooh Erica Nama. Dong Woo se aktivně podílel na skládání jak pro INFINITE, tak pro INFINITE H, podskupinu, kterou Hoya a Dong Woo tvoří. Choa jako hlavní zpěvačka AOA potvrdila svůj talent v show King Masked Singer. Tolik talentu dohromady jistě vytvoří neobyčejné vystoupení.

Dalším překvapením jsou Turbo a S.E.S., obě skupiny sice v posledních letech měly nebo připravují comeback, ale hudebních show se asi 15 let neúčastnily, takže jejich vystoupení budou jistě nezapomenutelná. Zástupce MBC řekl: "Je pravda, že se Turbo a S.E.S. zúčastní. Letošním konceptem je běh času a my doufáme, že to bude působit více jako festival, než klasická awards show."

Moderovat budou Kim Sung Joo a Yoona (SNSD).

Sledovat můžete již zítra, 31. 12. 2016, v 12:55 našeho času, třeba ZDE.

Těšíte se na vystoupení svých oblíbenců? Budete se dívat?

ZDROJ: allkpop.com, soompi.com (1), (2), (3)

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1%
Čína
48,7%
Japonsko
34,7%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9