Son Ye Jin se podělila o zážitky z natáčení filmu "The Tower"

13:06 | 16.12.2012 Eunka 4
Být herečkou není zas tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Son Ye Jin o tom ví své. Natáčení katastrofického snímku "The Tower"  nebylo snadné. Nečekejte žádnou procházku růžovou zahradou.
Son Ye Jin na tiskové konferenci
Son Ye Jin na tiskové konferenci FOTO: en.starnnews.com
Nedávné tiskové konference k dlouho očekávanému katastrofickému filmu se kromě herečky zúčastnili i Sul Kyung Gu, Kim Sang Kyung a režisér Kim Ji Hoon (Sector 7, May 18).

Son Ye Jin své zážitky z natáčení shrnula takto: "Jednou jsme měli dělat mnoho záběrů. Všichni byli tak unavení. Ale bylo to důležité, proto jsme museli točit dál. Téměř nikdo se už nedokázal soustředit. Venku byla veliká zima. Já se musela dokonce ponořit do studené vody a držet kus kovu. Měla jsem strach, že to na zdraví herců zanechá pozdější následky."Pak přihodila ještě pár zajímavostí: "Kim Sang Kyung měl u sebe láhev whisky na zahřátí. Já se ale napít nemohla, protože mám po požití alkoholu červený obličej. To by se nelíbilo maskérům. Také jsem se při natáčení bála dívat na režiséra. Kdybych totiž viděla, jak se tváří, hrálo by se mi mnohem hůř."

Film má být uveden do kin v polovině prosince. Jste na něj také zvědaví? Máte tento žánr rádi? Nebo spíš chcete vidět, jak si povede Son Ye Jin?  


FOTO : askkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9