Navštívil nás King Khan aneb největší bollywoodská hvězda v Praze!

20:10 | 21.08.2016 Mei 14
Největší bollywoodská hvězda Shah Rukh Khan natáčí v Praze! Spolu s mladou herečkou Anushkou Sharma zde natáčejí nový film.
Shah Rukh a Anushka v Jab Tak Hai Jaan
Shah Rukh a Anushka v Jab Tak Hai Jaan FOTO: koimoi.com
Celosvětově známý indický herec Dr. Shah Rukha Khan (50) před pár dny přiletěl do Prahy a s ním také herecká kolegyně a hlavní ženská role filmu The Ring, Anushka Sharma (28). V Praze nyní společně natáčejí nový film režiséra Imtiaze Aliho.
 
Milostný příběh filmu The Ring se kromě jiného bude odehrávat také v lokalitách Prahy, kam se herec po letech s natáčecím štábem vrátil. Shah Rukh Khan si ve filmu zahraje pandžábského turistického průvodce. To vysvětluje fotografie, na kterých herec stojí u Karlova mostu a mává červenou vlaječkou. Anushka Sharma si zde zahraje dívku jménem Gujarati Chori.
 
The Ring bude již třetí společný film této herecké dvojice. Bok po boku si před tím zahráli ve filmech Rab Ne Bana Di Jodi (Láska z nebes) a Jab Tak Hai Jaan (Dokud budu žít), který režíroval proslulý režisér Yash Chopra a byl také posledním filmem, který před svou smrtí natočil.


 
Film je návratem Shah Rukha Khana k filmům s plně romantickým příběhem. Posledním takovým filmem, kterým natočil, byl právě film Yashe Chopry, Jab Tak Hai Jaan. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsou jeho fanoušci z tohoto filmu tolik nadšení. A dalším důvodem je spojení s režisérem Imtiazem, který je známý svou zálibou v natáčení romantických filmů.
 
Herec na Instagramu zveřejnil video z pražského muzea s popiskem: „Krásně v Praze“. Ve videu pak říká, že toto muzeum je krásné a že vlastně všechno v Praze je krásné. Video z Prahy o několik dní dříve zveřejnila i Anushka Sharma.

Než bude film dotočen, mohou se hercovi fanoušci těšit na již dotočený film Dear Zindagi, kde si Shah Rukh Khan zahraje s mladou herečkou Aliou Bhatt. Vydání filmu je naplánováno na 25. listopadu letošního roku. 26. ledna pak vyjde očekávaný Raees.
 
Fotky a videa od Shah Rukha a Anushky můžete sledovat na jejich sociálních sítích:
Anushka: facebookTwitter - Instagram
Shah Rukh: facebookTwitter - Instagram

Shah Rukh Khan na Karlově mostě a při natáčení hudební sekvence u Karlova mostu (píseň od Mohita Chauhana)


FOTO: indicine.com, indiatoday.intoday.in, facebook.com/ClubSRK

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9