Nicholas Tse a Yong Hwa si spolu zahrají ve filmu

17:11 | 16.03.2016 Eunka 4
Populární hongkongský herec si zahraje v připravovaném čínském snímku spolu s leaderem skupiny CNBLUE a dalšími hvězdami.
Nicholas Tse a Yong Hwa
Nicholas Tse a Yong Hwa FOTO: officiallykmusic.com, yongseoi...
Ačkoli oficiální název připravovaného snímku nebyl zatím zveřejněn a zatím se mu pracovně říká Powerful Flavor - Final Taste, víme, že se bude jednat o 4D film v produkci Emperor Motion Pictures, s výrobními náklady kolem 39 milionů dolarů. Kromě výše uvedených hvězd si v něm zahrají také Ge You, Tiffany Tang a Bai Bing. O režii se postará Raymond Yip. 

O čem bude příběh? Zatím se neví nic určitého, ale půjde o vaření. Hlavní hrdina (Nicholas Tse) bude totiž šéfkuchařem. Tudíž nás čekají filmové hody. Produkce totiž slibuje, že se budeme dobře bavit a tomu nasvědčuje i mix žánrů - akce, komedie a drama. Díky 4D technice ucítí diváci v kinech i vůni jídla. To aby si pro jistotu vzali svačinu.

Yong Hwa si naposled zahrál v seriálu The Three Musketeers a do filmu byl obsazen nejen proto, že ho čínské publikum miluje. Producent Wen Jun uvedl: "Dobře si uvědomuji, jak populární jsou CNBLUE v asijských zemích. Yong Hwa je navíc velmi pohledný muž a také dobrý herec." 

Natáčet se začne v dubnu. Mezi města v nichž se bude natáčet, bude patřit i Praha.

ZDROJ: bntnews.co.uk, soompi.com, koreaherald.com
 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9