Yong Hwa a Min Hyuk si odnáší ceny z K-drama Star Awards!

12:42 | 16.12.2012 MinYeon 5
Dva členové CNBLUE si odnesli ocenění z prvního ročníku K-drama Star Awards. O svou radost se se svými fanoušky hned podělili pomocí twitteru a Min Hyuk přidal i fotku se svou novou cenou!
Jung Yong Hwa a Kang Min Hyuk na K-drama Star Awards
Jung Yong Hwa a Kang Min Hyuk na K-drama Star Awards FOTO: cnbluestorm.com
"Ahoj všichni.. tady je Min Hyuk ze CNBLUE! Mám strašnou radost, že jsem získal ocenění na prvních K-drama Star Awards. Během živého vystoupení ale nebyly nikde na pódiu žádné bubny, tak jsem byl dost nervózní. Moc jsem tu děkovnou řeč nezvládl. Chtěl bych moc poděkovat všem vedoucím a kolegům z dramatu My Husband Got a Family. A také všem z FNC Entertainment za to, že mi umožnili v tomhle dramatu hrát a starají se o mě. Taky bych rád poděkoval klukům ze CNBLUE a všem BOICE. A samozřejmě také mé milované rodině. Děkuju.. děkuju moc! Miluju vás!!"Po půl hodině se ozval i Yong Hwa a nadšeně děkoval na všechny strany, že i on si domů může odnést novou cenu.

"Ahoj všichni, já jsem vyhrál Hallyu Star Award! ㅠ Děkuju vám všem. Tu cenu jsem získal díky celému kolektivu, který si hodně vytrpěl. Rád bych se s nimi o tuto cenu podělil. Dnešek byl jako sen. Seděl jsem u stolu se všemi svými skvělými kolegy. Režiséři, scénaristé.. moc vám děkuju. Spolupráce s vámi pro mě byla moc významná a jsem neskutečně rád, že jsem s vámi mohl pracovat. Také děkuju všem, kdo mi dnes vybírali oblečení a účes, abych se dnešního předávání vůbec mohl zúčastnit. Uvidíme se zítra na Inkigayu! Miluju vás! Doh! ps: nikdo ze CNBLUE už tu není, tak vám nemůžu poslat žádnou fotku ㅜ"

Obrovská gratulace oběma! Myslíte si, že mají tato ocenění zaslouženě nebo byste je radši dali někomu jinému?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9