Tisková konference k seriálu That Winter, The Wind Blows se vydařila

17:56 | 01.02.2013 Eunka 3
Máme tu další nový seriál, který se brzy představí divákům. Na tiskové konferenci ho propagovali Song Hye Kyo, Jo In Sung, Kim Bum a Eunji.
Song Hye Kyo a Jo In Sung
Song Hye Kyo a Jo In Sung FOTO: krdrama.com
Tisková konference k seriálu se konala v Hannamdongu v Soulu. První epizoda se v televizi objeví 13. února 2013. Bude to právě den před Valentýnem. A to se hodí, neboť celé TV drama má být o lásce a strachu z ní. 

Song Hye Kyo, která hraje hlavní hrdinku, vyprávěla, která scéna ji nejvíce zasáhla. Šlo o scénu, kdy do sebe hlavní pár narazí v bazénu a okamžitě mezi nimi něco zajiskří. Herečka to okomentovala slovy: "Na tu scénu nezapomenu. Byla velmi emotivní a já jí byla naprosto pohlcená."Jo In Sung zase líčil, jak se k roli dostal a co pro něj znamená. Řekl: "Netočil jsem nic pořádného skoro pět let. Také jsem byl v armádě. Původně jsem měl natáčet film Martial Arts, ale vzhledem k výrobním problémům nastaly komplikace. Tak jsem se zúčastnil několika show a přemýšlel co dál. Nakonec jsem dostal tuto nabídku a ihned mi bylo jasné, že to chci zkusit. Myslím, že právě tento projekt mi pomůže zdokonalit se jako herec."Kromě zmíněných dvou hvězd se můžete těšit i na Kim Buma a Eunji, kteří se též tiskové konference zúčastnili a na fotografiích se můžete pokochat tím, jak jim to sluší. 

Kim Bum se také vyjádřil k jedné scéně: "Nemáme v seriálu s Eunji zrovna něžné vztahy. V jednu chvíli ji políbím a ona mi dá facku. Myslím, že je fajn, že je tak vášnivá. Proto jsem schopen hrát svou roli tak živým způsobem."

Zdá se, že to bude velmi zajímavé. Doufám, že se seriál vydaří a pokud se budete dívat, tak přeji příjemný zážitek.ZDROJ: soompi.comkdramastars.com
FOTKY: dramafever.com, 
sinaimg.cn 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9