Nejlepší korejští herci společně zazáří v kriminálním filmu

18:47 | 24.01.2013 arashinka 5
Choi Min Sik, Lee Jung Jae a Hwang Jeong Min spolu zazáří v korejském filmu 'New World’.
(zleva) Lee Jung Jae, Choi Min Sik a Hwang Jeong Min ve filmu ′New World′
(zleva) Lee Jung Jae, Choi Min Sik a Hwang Jeong Min ve filmu ′New World′ FOTO: hancinema.net
Tři velicí herci spolu zazáří v jednom z nejočekávanějších filmů první poloviny toho to roku.

Choi Min Sik (“Oldboy”, “I Saw the Devil”), Lee Jung Jae (“The Thieves”, “The Housemaid”), a Hwang Jeong Min (“The Unjust”, “You Are My Sunshine”) se vrátí na obrazovky příští měsíc v kriminálním thrilleru režiséra Park Hun Jeonga.

Thriller vypráví příběh policejního detektiva Ja Seonga (Lee Jung Jae), který byl svým šéfem Parkem (Choi Min Sik) přeřazen do tajného vyšetřování “Zlatého měsíce“, jedné z největších kriminálních organizací země. Ja Seong se přestrojí za jednoho z členů gangu. 

Vyšetřování trvá 8 let a Ja Seong se náhle ocitá mezi Jeong Cheongem (Hwang Jeong-min), který “mu věří na život a na smrt”, a starším detektivem Parkem, který Ja Seonga využívá pro svůj vlastní úspěch. Film se zabývá tématy zrady a věrnosti, stejně tak i spiknutím.  

Režisér Park byl jedním z autorů Kim Ji Woonova filmu z roku 2010, “I Saw the Devil”, ve kterém si zahrál Choi Min Sik jako sériový vrah. 

Tito dva lidé se potkali během produkce zmiňovaného filmu a Park Choi-ovi řekl o určitých scénářích, na kterých v té době pracoval, včetně filmu “New World”. Choi byl ohromen a slíbil, že ve filmech vystoupí.

“Měl jsem pocit, že ten chlap má něco do sebe“, řekl Choi. “Všechny scénáře zněli zajímavě. Ale zdálo se, že scénář pro ‘New World’ přiláká nejvíce investorů.”

Byl to také Choi, který do projektu přivedl Lee Jung Jaeho.

“Byl to Choi kdo mi zavolal a zeptal se mě, abych si přečetl scénář“, řekl Lee. “Zněl jako kdyby ten film pomalu sám režíroval. Samozřejmě, byl jsem nadšený už jen z toho, že bych pracoval s někým tak skvělým jako je Choi.”

Hwang se kvůli své roli postavy Jeong Cheonga, který je potomkem čínských emigrantů, kteří se usadili v Koreji v provincii Jeolla, musel naučit čínsky.

“V roli jsem musel mluvit čínsky v mnoha scénách.“ Řekl Jeong. “Naučit se čínsky bylo rozhodně těžší než zvládnout jeollský akcent.“

“New World” se v místních kinech objeví 21.února. 

Trailer k filmu můžete zhlédnout zde:



  

Foto: hancinema.net
Zdroj: Koreanherald

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9