Fanoučci Hyun Joonga nakrmili produkci Generation of Youth

17:30 | 23.02.2014 Peťul_TripleS 2
Fanoušci zpěváka a herce Hyun Joonga, který hraje v KBS 2TV drama Generation of Youth Shin Jung Taeho, zajistili jídelní vozík pro celý produkční tým.
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
Kromě spousty chutného jídla zachytily hodně pozornosti i vtipné bannery. Na bannerech bylo například napsáno: „Zaměstnanci dostanou jídlo zadarmo, ale Jung Tae musí zaplatit 3 000 wonů.“ Fanoušci se zřejmě nechali inspirovat So So (Kim Ga Eun), která vybrala 3 000 wonů od Jung Taeho za kimči polévku. Fanoušci využili této přirozené komické scény na vytvoření uvolněné atmosféry spolu s chutným jídlem.Není to poprvé, co fanoušci Hyun Joonga udělali tak hezké gesto směrem k produkčnímu týmu. Už předtím fanoušci poskytli péřové bundy, vozík občerstvení a jídelní vozík produkčnímu týmu, který tvrdě pracoval v nepříznivých podmínkách, a také ukázali svoji podporu častými návštěvami.

Kromě toho si Hyun Joong, Im Soo Hyang, Jin Se Yeon a ostatní vybudovali zvláštní vztah s fanoušky a produkčním týmem. Toto přátelství pravděpodobně bude pokračovat i do budoucna.Krásné to gesto od fanoušků, nemyslíte? Jak byste obdarovali produkční tým vy, kdybyste mohli?

FOTO & ZDROJ: ss501-news.blogspot.cz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9