Jay Chou opět režiserém, "The Rooftop" jde do kin na jaře

16:35 | 03.01.2013 Flash 5
Film, který přichází po šesti letech od Jayova režisérského debutu, bude kombinací romantiky, bojového umění a speciálních efektů zobrazující fantasy retro svět 70. let.
′′Rooftop Crew′′
′′Rooftop Crew′′ FOTO: taipeifilmcommission.org
Říká se, že by tento film mohl odstartovat úplně nový filmový žánr.

Film byl natáčen v Taiwanu, Pekingu a Šanghaji. Jay si na něj najal ten nejlepší produkční tým ve svém oboru: pětinásobného vítěze Golden Horse Best Cinematography Award a mistrovského fotografa Lee Pin Binga, designera Yoshihito Akatsuku, choregrafa akčních scén Gil-yeong Yanga a cenami ověšeného návrháře kostýmů a stylistu Doru Ng.
 


Jay Chou kromě sebe samotného odhalil pouze jediného herce, který si ve filmu zahraje, a tím je Wang Xueqi, kterého si můžete pamatovat z filmu ''Bodyguards and Assassins'' a zahraje si také v chystaném Iron Manovi 3. Jay říká, že na spolupráci s Wangem se opravdu velmi těšil a slibuje si od ní hodně. Wang sám řekl, že je velkým fanouškem Jayovy hudby, během tiskové konference si dokonce s Jayem zazpívali společně jeho píseň ''Listen To Your Mother's Words''. Malou zajímavostí je, že Wang Xueqi se díky natáčení vůbec poprvé ve svém životě podíval na Taiwan. 
 
Zbytek herců včetně hlavní ženské role zatím zůstává utajeno.
FOTO: taipeifilmcommission.org

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9