Hyun Bin byl v armádě chválen, ale Rain má problémy

21:47 | 02.01.2013 Eunka 7
Hyun Bin sklidil za vzornou službu v armádě mnoho chvály od kolegů z námořnictva, ale i od vedení námořní pěchoty. Média si myslí, že to bude mít negativní dopad na popularitu Raina.
Hyun Bin a Rain
Hyun Bin a Rain FOTO: cloudfront.net
Muž, který sloužil v armádě po boku slavné hvězdy, řekl: "Kim Tae Pyung (hercovo skutečné jméno) nevyužil ani všechny dny dovolené, které měl. Pravděpodobně si vzal i méně dovolené, než průměrný občan. Vrátil se i ve dnech, kdy měl volno kvůli propagačním akcím. V mnoha ohledech byl vzorem i pro ostatní vojáky." 

Hyun Bin byl odveden 7. března 2011 a propuštěn 6. prosince 2012. Během své služby v armádě dostal vyznamenání od ministra obrany a také pochvalu od velitele námořní pěchoty.

Velitel námořní pěchoty chválou nešetřil. Řekl: "I když je Hyun Bin slavnou hvězdou, pracoval velmi tvrdě a nevyžadoval žádné zvláštní zacházení nebo jiný druh výcviku. Za svou věrnou službu si zaslouží ocenění."

Média však nyní srovnávají chování Hyun Bina s Rainovým. Tvrdí, že Rain využíval své dovolené k randění s herečkou Kim Tae Hee. Tato zpráva totiž vyvolala polemiku o tom, kolik dní dovolené asi Rain měl, když se se svou přítelkyní vídal tak často. Ať je to jak chce, doufejme, že Rainovi tyto zprávy neuškodí a že fanoušci zůstanou věrní nejen Hyun Binovi, ale i čerstvě zamilovanému Jung Ji Hoonovi (skutečné Rainovo jméno).


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9