Jang Hyuk prozradil, jak se seznámil se svou ženou

18:02 | 02.01.2013 Eunka 3
Herec je ženatý od roku 2008 a vás možná také zajímá, kde svou ženu poznal. Vyprávění to bude romantické a místy i humorné. Pro pány to třeba bude vhodným návodem k lovení dívek.
Jang Hyuk
Jang Hyuk FOTO: cloudfront.net
Hercova manželka se jmenuje Kim Yeo Jin. Pracuje jako tanečnice a učitelka Jazz pilates. Jang Hyuk ji poprvé uviděl právě v tělocvičně.

Líčí to následovně: "Když jsem ji zahlédl, zrovna jsem něco venku dělal. Na první pohled mě okouzlila, a tak jsem se rozhodl, že se přihlásím na lekce pilates. V její třídě bylo 41 žen a jenom jeden muž. Ten měl, hádám, stejné úmysly jako já. Všichni jsme museli nosit legíny, a to nebylo snadné. Ten druhý chlap to nevydržel ani týden."

Pak pokračuje a vypráví, jak mazaně na to šel. "Zůstal jsem tam asi po dobu tří měsíců. Potom jsme si vyšli ven a já zaplatil. Pak jsem požádal o její číslo a tak jsem s ní začal chodit. Ovšem navlékl jsem to tak, aby to všechno vypadalo jako náhoda."

svatební fotografie byly tajné, ale jedna se přece jen objevila

Na otázku, co ho na jeho ženě přitahovalo, odvětil: "Když vyšla ze sprch, cítil jsem se báječně. Pokud je typická rychlost filmu 24 snímků, tak toto bylo 2400 snímků."

Nakonec rozhovoru zvážněl a svoji ženu pochválil: "Někdy je mi manželky líto. Je o dva roky starší než já a určitě pro ni není jednoduché vychovávat naše dvě děti. Občas se stane, že nejsem celý týden doma kvůli natáčení a ona je na děti sama."

Tak co říkáte na to, jak šikovně to Jang Hyuk navlékl? Dokonce nosil legíny... a dobrovolně! Znáte pány schopné podobných obětí? A pánové, zkusili byste to také? Vždyť co by člověk neudělal pro lásku, že?


ZDROJ: soompi.com
FOTO: m5zn.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9