Generation of Youth proti ostatním středo-čtvrtečním dramatům - které vyhrálo?

18:00 | 20.01.2014 Peťul_TripleS 5
Generation of Youth mělo svoji premiéru s dobrým hodnocením díky charismatické postavě Hyun Joonga, ale nedokázalo porazit už známé středo-čtvrteční drama The Man From Stars. To se zařadilo jako číslo jedna v diváckém hodnocení tento týden!
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: hyunniespexers.wordpress.com
První epizoda byla úspěšná hned z několika důvodů. Fanoušci Hyun Joonga ho neviděli v dramatu po několika letech a mnozí byli zvědaví na jeho novou image. Herec tvrdě pracoval, aby odhodil svoji image květinového chlapce a stal se rváčem. Nicméně přítomnost Hyun Joonga a dalších významných hvězd neporazila drama The Man From Stars.

Naštěstí to vypadá, že Generation of Youth bude moci nabídnout více než jen hvězdnou sílu. KBS drama je vizuálně přitažlivé, ukazuje výhodu dvou let plánování, vyhledávání lokací a investování milionů dolarů do scén a oblečení.Příběh začal s ohlédnutím na vztahy v dětství mezi hlavními postavami. Hyun Joong tu má postavu Jung Taeho jako dospělého a jeho mladší já si vzal na starosti Kwak Dong Yeon. Jung Tae vyrůstá s Ok Ryeon, kterou si zahrála Jin Se Yeon a Ji Woo. Ona ho má ráda, ale on se k ní chová jako k mladší sestře. O Jung Taeho se stará Gaya, kterou si zahrála Lim Soo Hyang.Ale tak působivé hodnocení Generation of Youth nemohlo konkurovat populárnímu SBS drama The Man From Stars, které je již v plném proudu. Dle AGB Nielsen Media Research si 16. epizoda SBS drama The Man From Stars udržela svoji pozici na 1. místě s 24,4% sledovatelností, která vzrostla o 1,3% od předchozí sledovanosti 23,1%. Drama už má silnou fanouškovskou základnu díky skvělým hercům a herečkám jako např. Jun Ji Hyun a Kim Soo Hyunovi.KBS 2TV drama Generation of Youth mělo svoji premiéru s 7,8% sledovaností, ale v druhé epizodě se sledovanost snížila o 0,1% na 7,7%. MBC drama Miss Korea zaostávalo za Generation of Youth s 7,1% sledovaností, která od minulé sledovanosti 6,8% vzrostla o 0,3%.

Na které drama jste se dívali vy?


FOTO: allkpop.com
ZDROJ: allkpop.com, kdramastars.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,1%
Vietnam
4,8%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9