Wong Fu Productions a LeeHom natočili mini film pro HTC

13:00 | 13.01.2014 Mei 1
YouTube baviči Wong Fu Productions a zpěvák Wang LeeHom se spojili, aby společně natočili spot pro HTC One na New Yorkském Times Square.
Wong Fu Productions k tomuto projektu a spolupráci s HTC a LeeHomem na svém oficiálním webu píší: „Jsme hrdí na to, že můžeme konečně představit svůj nejnovější krátký film „ONE“, ve kterém si zahrál hlavní roli náš dobrý přítel a mezinárodní popstar Wang LeeHom. Video jsme natáčeli na začátku prosince 2013 a nejprve bylo vydáno v Asii. To bylo kvůli distribuci některých obchodů. Teď je ale řada na nás, abychom se podělili se svými fanoušky!
 
Tohle je vlastně potřetí, co spolupracujeme s LeeHomem. Nás první společný projekt byl hudební video k jeho písni „Still In Love with You“ a bylo to v roce 2011. Od té doby jsme stále v kontaktu a stali jsme se přáteli. Loni v létě, když byl LeeHom v LA, nám zavolal a udělali jsme komediální sketch. Tento projekt vznikl vlemi náhle. Loni v listopadu se nás zeptal, zda bychom spolu s ním nešli do online video projektu s HTC. Jsme vždy velmi rádi, že s ním můžeme pracovat a HTC k nám i našim myšlenkám bylo velmi flexibilní. Původně chtěli udělat nějaké flash mob video na Times Square, což jsme neviděli moc reálně. Řekli jsme jim, že naše síla je ve vyprávění příběhů a tak jsme raději vytvořili krátký film. Byli velmi nadšeni a my jsme jim hned navrhli několik nápadů. Všechno muselo jít velmi rychle. Na přípravu jsme měli asi jen 3 týdny. Navíc jsme byli na turné a do toho jsme měli některé další projekty.“


 
Video začíná LeeHomem, který hraje na kytaru ve středu Times Square. Nikdo si ho nevšímá, ale on stále hraje, protože to miluje. Věří, že tohle je jeho realita a přijímá ji. Později ale přijde dívka a povídají si o tomto způsobu vystupování a o tom, že má na výběr. Později se dozvíme, že je studentkou žurnalistiky. Když dívka vysloví slovo „osud“, skočíme do jiné dimenze, kdy je LeeHom slavným zpěvákem a dívka novinářkou. V tu chvíli novinářka také říká slovo „osud“, jako kdyby se tyto dva světy propojily. Pak zve LeeHom na kávu zase ji. Hlavní myšlenka je v tom, abychom si uvědomili, že život žijeme nyní a to, pro co jsme se rozhodli, že tak je. Čiňte rozhodnutí tak, abyste žili v realitě tak, jak opravdu chcete.
 
Wong Fu pokračují: „Takže hlavním požadavkem bylo pouze to, aby se část video konala v New Yorku na Times Square a aby tam hrál LeeHom. Všechno ostatní bylo na nás. Ale i to samo o sobě bylo velmi náročné. Times Square je jedním z nejrušnějších míst na světě, takže jak tu bude naše malá posádka natáčet? Naštěstí pro nás jsme byli 2 týdny před natáčením v New Yorku na turné a jeden den jsme se tedy rozhodli jít prozkoumat město na všech místech, kde jsme potřebovali. Plánovali jsme, jak řešit natáčení, aniž bychom museli zastavit dopravu, řešit hluk či davy lidí.
 
Práce s LeeHomem byla vždy velmi snadná. Někdy jsme stále trochu nervózní, protože chceme vědět, že je naší prací ohromen. Danni Wang byla také neuvěřitelná. Celé natáčení trvalo jeden a půl dne a překvapivě se obešlo bez větších problémů. Je to pěkné, když jdou věci skutečně podle plánu!“


 
 ZDROJ+FOTO: wongfuproductions.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9