Hyun Joong: „Cítím se líp, když se nechám zmlátit než, když někoho udeřím“

14:00 | 13.01.2014 Peťul_TripleS 3
Hyun Joong koncem minulého roku fotil pro magazín The Star, kde podal i rozhovor. Dozvíte se tu například o tom, jak vychází s herečkami v Generation of Youth, o jeho limitu v pití, jak je na tom s randěním a co plánuje do budoucna.
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
Zdá se, že ukazujete více svoji mužnou stránku, než kdy předtím.
Předtím jsem chtěl být více „mužný“ a myslel jsem si, že jsem v té době takový byl. Ale když si na to vzpomenu, byl to spíše pokus dítěte napodobit mužnost. Teď už to nemusím dělat. Čas běží a přirozeně jsem se stal mužem. To je to, co mi teď běží hlavou.

V roce 2014 vám bude 29 let. Opravdu nastal čas, kdy můžete mluvit o plynutí času?
Moji přátelé vždy měli ten mužný vzhled už ve věku 24 let. Jsem asi trochu opožděný, protože mám dětskou tvář. (směje se)

Vidím, že role, kterou máte v nadcházejícím dramatu, má mužnou postavu.
Už se nijak nesnažím hrát svoji roli mužnou cestou. Můj tón hlasu je nižší, díky čemuž mé části ukazují mužnost. Nenutím se hrát, ale hrát roli, která se rozšiřuje celou řadou emocí. Jak stárnu, je tu více věcí, které mohu vyjádřit. Celkově lze říci, že vše je dobré v mnoha ohledech. Moje nitro se stalo mnohem rozmanitější a je hezké, to někdy ukázat.

 

Tak co tentokrát ukážete nejčastěji?
Toto drama se stane něčím, co odhalí věci, které cítím a prožívám. Vzpomínky na hádky, nedorozumění a konflikty s přáteli se tu ukáží. Kdybych to „předstíral“, vypadalo by to více nemotorně.

Jak vycházíte s herečkami?
Neznám Jin Sae Yeon, neboť jsem s ní doposud nepracoval. Mám rád Soo Hyang, protože je bezstarostná. Není tak typicky žensky jemná a přímočará.

Vaši fanoušci v Číně musí být šťastní, když se tam dostanete.
Že by? (směje se) Jen tak mimochodem, mám v plánu být více aktivní, co se týče mého weibo.

 

Sedne vám romantická postava?
Romantická… Moc dobře to nepoznám. Není to jako ochraňovat někoho tím, že jste loajální? Není to současnost, je to historie. Abych byl upřímný, nemyslím si, že je možné zjistit, kolik je „romantiků“ v naší generaci. Lidé mají tendenci často neuváženě randit. Samozřejmě znám pocit „romantika“, ale nemyslím si, že bude lehké vylíčit to, co autoři napíší.

Co budete dělat pak? Tento projekt se jeví jako emocionální a romantický.
Je tak připraven. (směje se) Myslím, že je to spíše dobové drama. Má blíže k dramatu Wild Generation, které bylo před nějakým časem populární. Pokud jde o časté srovnávání s Wild Generation, mám z toho dobrý pocit, že se to srovnává s tak nádherným dramatem.

Zažíváte nějaký tlak kvůli tomuto velkému projektu?
Ne. Nezajímá mě, jestli výrobní náklady stojí 15 bilionu wonů nebo že stojí 3 biliony wonů. Opravdu ne. Nevím od kdy, ale je to prostě tak.

 

Probíhá natáčení příjemně?
Vždy je to občas nepříjemné, nemluvě o mnoha omezeních, ale je to zábava. Myslím, že je to díky dobrým hercům… Můžete to nazývat „souborem“. Díky těmto věcem, jsem nikdy necítil potřebu ptát se všech navzájem: „Už jste jedl?“ Já se cítím jako součást týmu. To je to, co se mi líbí. Potom jste spolu dlouho někde v nějaké zemi a nemáte jinou možnost, než se navzájem poznat.

Takže můžeme očekávat, že uvidíme romantické scény v tomto drama? Abych řekl pravdu, poslední dobou je v dramatech mnoho přeslazených scén.
Text je teď více realistický, takže je snazší hrát. Abych byl upřímný, většinou jsem jen bojoval, takže tu nebyl čas hrát romantické scény.

Takže dobře bojujete, že?
Ano, užívám si to. Zjistil jsem, že se cítím líp, když se nechám zmlátit než, když někoho udeřím.

To vypadá, že natáčení v Číně musí být zábavné.
Původně to bylo naplánovanáno na jeden měsíc, ale nakonec se to zkrátilo na 2 týdny, což to o to víc ztížilo. Herec Jackie Chan je součástí našeho čínského týmu. Je to legrace natáčet a vidět Jackieho Chana.Máte mnoho fanoušků a toto drama vám přinese ještě více fanoušků. Jaký je to pocit vědět, že existuje mnoho lidí po celém světě, kteří sledují každý váš pohyb? Můžete dokonce udělat přebal do časopisu v Jižní Americe.
Je to dobrý pocit. V říjnu jsem měl pár koncertů v Japonsku a objevilo se tam spoustu fanoušků, kteří mě pozdravili, což mě těší. Ale upřímně řečeno, někteří zámořští fanoušci mě dost dobře neznají. Mají rádi Ji Hooa z Boys Over Flowers, ne mě. Viděl jsem, že ti fanoušci si nemohli zvyknout, na to, co jsem tam dělal. Když jsem tančil v zemích, které jsem navštívil poprvé, říkali si: „Ji Hoo dobře tančí.“ Vědí, že jsem zpěvák, ale protože je to poprvé, co mě vidí, jsou zaskočení. Nemluvě o tom, že jsem fyzicky v lepší kondici, než jsem byl v Boys Over Flowers.

Přece víte, že to tak začíná. Nejprve lidé propadnou vzhledu, až potom vyhledávají projekty, do kterých jste se dříve zapojil.
Chápu to. A také máte jazykovou bariéru. (směje se) Nebylo by to podobné, kdybych měl rád Mirandu Kerr, ale nic bych nevěděl o její osobnosti? Začíná to tak a potom se začínáte více zajímat o jeho/její nitro, čímž jste ještě více okouzleni.

Je to pravda. Nějak mají první dojmy vliv na to, jaký dobrý pocit máte z toho určitého člověka.
Myslím si, že první dojem je velmi důležitý. Většinou, když vyzařuju „negativní vibrace“ od začátku, na konci tu osobu odradím.

 

V showbyznysu je o vás známo, že pijete alkohol, ale zdá se, že je těžké si s vámi dát drink kvůli prvnímu dojmu z televizních obrazovek.
Nelíbí se mi pít ve většině nepříjemných situací. To je proto, že si užívám pití a nechci zničit ty dobré časy tím, že budu nepříjemný.

Jaký je váš limit?
4 lahve soju. Jsem zvyklý na soju, ale naučil jsem se mít rád trochu chuť tvrdého alkoholu a vína. Upřímně jsem předtím neznal chuť alkoholu. Ale teď mám pocit, že tu chuť začínám znát.

Začal jsem s dramatem a skončil u pití. Ještě jsem se nedostal k tomu, na co jsem se vás chtěl zeptat. Jsou lidé jako vy spokojeni se svým vzhledem?
Jsem spokojený. Samozřejmě existuje spousta dobře vypadajících lidí. Právě teď mi přišel na mysl Leonardo DiCaprio. Jsem rád přesně takový, jaký jsem.

Nicméně nejste kdejaká dobře vypadající hvězda… Máte trochu i 4D osobnost…
Myslím, že prostě žiju život bezstarostně. (směje se) Nedělám si starosti s tím, jak se na mě ostatní dívají a dělám to, co chci. To je to, jak mohu žít svobodně bez omezení.Slyšel jsem, že když pracujete, kladete větší důraz na to, co chcete dělat. Co je to, co opravdu chcete dělat?
Samozřejmě herectví a zpěv. Také chci jezdit na kole a cestovat po celé zemi, zúčastnit se triatlonu a získat certifikát z plachtění. Až budu starší, chci si otevřít obchod s věcmi k potápění na Jeju, ne pro peníze, ale jako koníček.

Vždy nemůžete dělat to, co chcete. Co děláte, když se chcete zbavit stresu, jakmile to nastane?
Dělejte ty věci, které chcete a můžete dělat místo věcí, které nemůžete dělat.

Znamená to, že randění patří mezi ty věci, které chcete dělat?
Randění… ne tak moc. V těchto dnech nemám nikoho, koho bych měl rád. Mám rád toho, s kým si můžu dobře promluvit, ale ne vždy vážně. Víte, myslím lidi, se kterými je radost si být blízký. Mám rád lidi jako Tak Jae Hoon.

Jste známý, že „dáváte do toho vše“, když randíte. Pokud tedy budete randit, jste připraven to udělat?
Ano. Měl bych „do toho dát vše“. Pokud tu osobu miluju, tak jak bych nemohl?

Ale pak by to mohlo mnohem víc bolet, když se rozejdete.
Poté se s tím vyrovnáte. Pokud na to a ono myslíte, způsobí vám to jen bolest hlavy. Já jsem spíš takový, že dělám to, co náleží dnešnímu dni, a pak dělám to, co náleží zítřku. Je to trochu divné říct to tak, ale nemusím tu zítra být kvůli nešťastné události. Proto si dnes užívejte tak moc, jak můžete.

 

To zní jako jako motto: „Žiješ jen jednou.“
Ano. Žiješ jen jednou. Nechci žít svůj život se starostmi. Chci si žít život tak, že dělám to, co je vhodné ve 20, když je mi 20 let, a to, co je vhodné ve 30, když je mi 30 let. Řekněme, že budete pracovat ve dne v noci, dokud vám nebude 40 nebo 50, až si ušetříte peníze. A pak ve věku 50 let si řeknete: „Teď jsem si našetřil dost, měl bych si zahrát fotbal“, což potom už není třeba možné.

Vaše odpovědi jsou rychlé, ale více a více vtipné. Nicméně je v nich filozofie.
Myslím, že je to proto, že mám prudkou povahu. To je to, co jsem se rozhodl udělat, tak proč se rozčilovat? A protože spolu děláme rozhovor, měli bychom to dělat vesele a rychle.

To je asi těžké, třeba v seriálech?
Někdy musíte počkat. Není to něco, co můžete dělat na vlastní pěst. Všechno ostatní, co je v mých silách, udělám rychle a zábavným způsobem.

Zní to, že žijete zábavným způsobem.
Bude více zábavných věcí po rozhovoru.

Opravdu? Slyšel jsem, že jste šel potom do Young-wal kvůli natáčení. 
Bude to legrace. Uděláme ty další tři otázky jako posledně?

 

Tak se dohodněme. Můžete se zeptat a odpovědět si na své vlastní otázky.
To, o čem chci mluvit, je o mých plánech do budoucna. Když budu mít za sebou natáčení drama, plánuju potom další drama a film. Potom budu pryč. (všichni se rozesmáli) To je asi vše, co řeknu… Tak dál.

Jaká je vaše druhá?
Je o mých cílech. Chci se sám zhostit filmu. Toho filmu, ve kterém nemusím být nutně hlavní hrdina. Víte, že typ postavy, která mi nesedí, je silná postava. I když to je trochu moc, chci se ukázat jako psychopat v thrilleru. Praktičtějším cílem je dostat roli, kde jsem bohatý, takže můžu natáčet v teple narozdíl od Generation of Youth. Třeba ta nynejší postava je finančně bez peněz, takže teď zažívám opravdu těžké časy. (všichni ještě jednou propuknou v smích) Je mi dnes tak chladno.

A vaše třetí?
Ano… Mám další cíl. Mám v plánu vstoupit do triatlonu v červenci 2014 (mluví při pohledu na svého manažera) s mladšími sourozenci svého manažera. (směje se) Je to něco, co chci alespoň jednou v životě udělat. Viděl jsem před časem videozáznam otce, který se pokusil splnit sen svého syna, tak si připravil zvláštní vybavení a dokončili triatlon společně. Když jsem to viděl, říkal jsem si, že bych to měl zkusit. Bylo to velmi dojemné, měli jste to vidět.

 

Ok… Teď přichází na řadu poslední otázka. Kdy bude něco jako Generation of Youth pro Kim Hyun Jonga, který debutoval před 10 lety?
Hm... Zatím ne. Jednou jsem v nějakém rozhovoru řekl, že až nastane 10. výročí, uskutečním bezplatný koncert pro své fanoušky. Chci tento slib dodržet. Ale realisticky vzato, musí to být na menším místě, ne? Udělejme to uprostřed Floating Island v blízkosti řeky Han. Vypadá to dobře. (směje se)


FOTO: ss501-news.blogspot.cz
ZDROJ: hyunniespexers.wordpress.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9