Záplava fotek k dramatu "Flower Boy Next Door"

20:24 | 02.01.2013 starfishzs 10
Premiéra prvního dílu nového seriálu "Flower Boy Next Door" se blíží a abychom si zkrátili čekání, máme tu plno fotek ze studia.
plakát k dramatu "Flower Boy Next Door"
plakát k dramatu "Flower Boy Next Door" FOTO: ohkpop.com
Drama "Flower Boy Next Door" je již třetím seriálem v produkci kabelové televizní stanice tvN v rámci projektu "Oh Boy". Tento projekt měl za cíl přilákat mladé teenagery a zvýšit sledovanost obsazením mladých, pohledných, ale zároveň talentovaných herců do hlavních rolí. Měli jsme tu "Flower Boy Ramyun Shop" s Jung Il Wooem v čele, a poté "Shut Up: Flower Boy Band", kde se to pěknými tvářičkami taktéž jen hemžilo.

Tentokrát tu máme "Flower Boy Next Door" a jak fotky dokazují, můžeme se těšit na další pěknou podívanou. Fotky doslova překypují roztomilostí. A i když toho nejsem moc velký fanoušek, i já se musela nad fotkami rozplývat.

Povíme si ještě něco málo o hlavních hrdinech tohoto dramatu: Park Shin Hye hraje roli Go Dok Mi (v doslovném překladu to znamená "osamělá kráska"), samotářské dívky, která se zamyká ve svém bytě a vede poměrně netradiční život. Nikdo přesně neví, jaké trauma z minulosti způsobilo, že se lidem straní, ale Dok Mi do okolního světa moc nezapadá a snaží se ve své malé bublině zůstávat, jak je to jen možné. Jediná její radost v životě je šmírování souseda, který bydlí v bytě naproti přes chodbu a o kterém sní jako o perfektním muži.Yoon Si Yoon je Enrique Geum, zlatý hoch (proto jeho příjmení v překladu znamená zlato), který většinu svého života strávil ve Španělsku. Jeho přezdívka 'kkae-geum', přeloženo jako sezamové zlato, sice nemá nějaký zvláštní význam, ale je de facto utvořena z posledních dvou slabik jeho jména a mnoho Korejců by si mylně (ale vtipně) mohlo myslet, že to je jeho pravé jméno (z důvodu "západního" jména tohoto hrdiny). Enrique se vrátí do Koreje a nastěhuje se kam jinam než do bytu Pana Perfektního. Dok Mi si to neuvědomí a šmíruje si byt dál, dokud jí u toho Enrique nepřistihne. I když je Dok Mi zvyklá býti neviditelná, zaujme Enriqueho natolik, že se rozhodne o Dok Mi zjistit více…A abychom měli náš milostný trojúhelník úplný, máme tu Kim Ji Hoona v roli Oh Jin Raka, souseda naší hlavní hrdinky. Oh Ji Rak je pisálkem webového komiksu, který nedbá na svůj vzhled. Učesat si vlasy je pro něj až moc velká námaha a nejraději by stále jen nosil teplákovku. Kvůli své práci má převrácený denní režim a žije převážně v noci. Jak už tomu tak bývá, je jediným člověkem v budově, který si kdy Dok Mi všiml. Ví, jaký život žije, a občas jí i nenápadně s něčím pomůže. Dokonce s ní roztomile komunikuje pomocí nalepovacích vzkazů, aby ji povzbudil. Postupně si buduje cestičku k Dok Mi. Čáru přes rozpočet mu ovšem udělá příjezd nafoukaného Enriqueho a Ji Rak je donucen v souboji o lásku přitvrdit.Kromě těchto hlavních hrdinů se v seriálu objeví např. herci Ko Kyung Po, Park Soo Jin a Kim Yoon Hye (dříve vystupující pod svým uměleckým jménem Woo Ri). Seriál se začne vysílat 7. ledna.Nyní už ale konec tlachání. Zde jsou fotky, kvůli kterým jsme tady!


Zajíc ve své jamce sedí sám?


Zdá se, že Enrique (Yoon Si Yoon) bude dosti majetnický

Jsou roztomilí, viďte? Už se těšíte na nový seriál? Komu myslíte, že propadnete? Budete fanouškem hlavního páru nebo skončíte se zlomeným srdcem společně s druhým hlavním hrdinou, na kterého se nedostane?

zdroj (+ foto): dramabeans.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9