Jang Dong Gun koukal Kim Ha Neul za výstřih

12:14 | 01.01.2013 Eunka 2
Oba herci spolu hráli v TV drama "A Gentleman's Dignity" a natáčení romantické scény na pohovce jim dalo zabrat.
Kim Ha Neul a Jang Dong Gun
Kim Ha Neul a Jang Dong Gun FOTO: hancinema.net
V jedné epizodě zmíněného seriálu došlo k romantické scéně, která začala tak, že Seo Yi Soo (Kim Ha Neul) ztratila rovnováhu a padla na Kim Do Jina (Jang Dong Gun), který ležel na pohovce. Jak se to hercům natáčelo? Kdo z nich měl větší trému? 

Oba herci byli před natočením scény velmi nervózní a poctivě si četli svoje scénáře, aby se připravili. Jakmile se začalo točit, museli se vžít do svých postav. Bylo jim řečeno, že se mají sehrát na 200 % a vše má probíhat klidně a uvolněně.Kim Ha Neul měla s fyzickým kontaktem pořád potíže a tak si neustále hrála s rukama. Jang Dong Gun však zaujal pohodlnou pozici na pohovce a snažil se kolegyni uklidnit. Ha Neul mu na to odpověděla: "Já na tebe tak žárlím... jak je možné, že vypadáš tak uvolněně?"

Nakonec to přece jen natočili a Kim Ha Neul strpěla i to, když jí kolega tahal za svetr a nahlížel jí do výstřihu. Produkční společnost si mnula ruce. Tuhle scénu považovali za klíčovou. Hrdina si v ní totiž uvědomí své skutečné city.

Co k tomu dodat? Máte rádi romantické scény v seriálech? A co na ně říkáte? Taky se vám zdají kolikrát až příliš upjaté?


ZDROJ & FOTO: en.korea.com

 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,8%
Čína
48,6%
Japonsko
38,6%
Vietnam
4,3%
Thajsko
3,2%
Filipíny
0,5%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9