Lee Hong Gi, hvězda, se kterou by lidé nejraději strávili Silvestra

20:26 | 31.12.2012 Lucishka 5
Nevíte ještě s kým strávíte dnešní konec roku? Tu máte přehled deseti nejžádanějších hvězd s Lee Hong Gim v čele! Račte si vybrat!
Teaser fotka Hong Giho k "I Wish" MV
Teaser fotka Hong Giho k "I Wish" MV FOTO: KakaoTalk FTISLAND
Před čtrnácti dny odvysílala Arirang TV v kpop pořadu "Pops in Seoul" žebříček deseti nejžádanějších hvězd, se kterými by chtěli lidé strávit Silvestr. 

Výsledky dopadly následovně:
 1. Hong Gi (FTISLAND)
 2. Bom (2NE1)
 3. Yunho (TVXQ)
 4. Dongwoo (INFINITE)
 5. PO (Block B)
 6. Yoona (Girls' Generation)
 7. Eunji (A Pink)
 8. Hara (KARA)
 9. Hyo Seong (Secret)
10. Lizzy (After School)

Podle výsledků můžete vidět, že lidé věří, že se zpěvákem skupiny FTISLAND, Lee Hong Gim, si užijí o Silvestru nejvíce zábavy. O Hong Gim se ví, že patří mezi členy seskupení zvaného "ChocoBall". Jedná se o přátelskou skupinu hvězd, převážně s typem krevní skupiny AB. Hong Gi s Heechulem, Simonem D a dalšími pořádají různé party a oslavy a rádi o tom fanouškům skrze své Twitter účty dávají vědět. Dle ohlasů lidí se dá usuzovat, že se jim jeho "řádění" líbí a také by jednou chtěli něco takového zažít. 

Hong Gi je pro fanoušky "zajímavý" a "přitažlivý" také díky svému osobitému stylu. Každý den musí mít na sobě alespoň jednu věc s lebkovým vzorem, byť by to byl jen malý přívěsek na krku. Taky se stal v posledním roce "nehtovým maniakem" a měsíc co měsíc přichází s novými vzory a barvami.

Co o Hong Gim a ostatních řekla Arirang TV se můžete podívat zde:Nedávno byl zpěvák fanoušky dotázán, zda chystá nějakou oslavu na konec roku. Odpověděl však po svém, tak jako vždy. "Co je vám do toho? Haha," a šibalsky se ušklíbnul. Jak ho ale všichni známe, zda nějaká oslava konce roku bude, určitě se nám ještě rád pochlubí.

A co vy? Také byste rádi strávili silvestrovský večer ve společnosti Hong Giho či ostatních vyjmenovaných? Ať je to tak či onak, přeji vám šťastný nový rok!

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9