Lee Joon (MBLAQ) předváděl své taneční dovednosti před skupinou žen v plavkách

10:30 | 31.12.2012 Junnie 2
Ve speciální epizodě "We Got Married" si manželé, mezi kterými byl i Lee Joon, zašli koupit něco k jídlu, když narazili na partičku mladých žen v plavkách. Kluci na ženách mohli oči nechat, a proto začali předvádět svůj talent.
Lee Joon a jeho "manželka" (Oh Yeon Seo) v pořadu "We Got Married"
Lee Joon a jeho "manželka" (Oh Yeon Seo) v pořadu "We Got Married" FOTO: 4.bp.blogspot.com
Ve speciální epizodě "We Got Married – honeymoon special in Hawaii”, si manželé odešli koupit nějaké občerstvení, když narazili na skupinku žen v plavkách. Muži byli zřejmě ohromeni pohledem na ně, a tak z žen nemohli spustit oči.
 
Lee Joon okamžitě začal tancovat, aby si získal jejich pozornost. Kwang Hee také začal roztomile tancovat a zpívat a Julien Kang předváděl pár kousků z bojového umění.
 
Kwang Hee řekl v rozhovoru: "Bylo to jako konkurs. Předváděli jsme svůj talent, abychom mohli získat dobrou roli. Takové talenty, které ještě nikdo neviděl. I když je Julienovi 30 let, předvedl před skupinkou mladých teenagerů vysoký kop!“

Zatímco Lee Joon komentoval slovy "Byl jsem si jistý. Žádná z žen nebyla můj typ. I když jedna žena byla hezká... mohla by hrát ve filmu "Piranha“."
 
Nakonec se pánové dámám přiznali, že jsou již zadní.

zdroj: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9